Huvitavat

Alates 2. maist asub Marko Reikopi kõrval “Ringvaadet” juhtima Anna Pihl

Alates 2. maist asub Marko Reikopi kõrval “Ringvaadet” juhtima Anna Pihl, kes võtab koha üle emapuhkusele suunduvalt Grete Lõbult.

Neljapäevane “Ringvaade” oli selle kevade viimane saade, kus saatejuhtide tandemina astusid üles Marko Reikop ja Grete Lõbu. Juba 2. maist näeb ETV ekraanil koos Reikopiga saadet juhtimas Anna Pihli.

“Olen mõnusalt elevuses, nagu ikka, kui siirdutakse uuele töökohale ja uude meeskonda. Samas, ajakirjanikutöös ongi minu jaoks olnud alati kõige põnevam, et iga päev tuleb tegeleda uute väljakutsete ja olukordadega – seda kindlasti “Ringvaade” pakub,” ütles Pihl. “Kuna kõige selle juures on minu kõrval Eesti otse-eetri meister Marko Reikop ja toetav meeskond, siis võtan uue väljakutse vastu rõõmu ja kindlustundega.”

Sel kevadel tõi Anna Pihl vaatajateni populaarse sarja “Sinu uus sugulane”. Varem on ta töötanud “Pealtnägija” ja “Esimese stuudio” toimetuses ning osalenud arvukates valimisülekannetes. Ent võõras ei ole Pihlile ka “Ringvaade”, sest mitu aastat on ta juhtinud “Ringvaate” suvist saadet.

Marko Reikop on enda sõnul samuti rõõmsas ootusärevuses, aga kuna Anna on nii kogenud saatejuht, läheb kindlasti kõik sujuvalt. “Ma muidugi loodan, et mul õnnestub talle salaja rohkem ja keerulisemaid intervjuusid sokutada, ilma, et ta sellest algustuhinas arugi saaks.”

Allikas. Err.ee

Jaga
Back to top button