Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
euro

Ainult ühel tähemärgil on võimalik saada miljardäriks.

UK Domain analüüsis Forbesi TOP 250 miljardäride hulka kuuluvaid inimesi ja nende tähemärke ning selle edetabeli järgi on Kaalude tähemärgist 27 miljardäri (näiteks Walmarti pärija Alice Walton, Ameerika moedisainer Ralph Lauren ja Aldi asutaja tütar Beate Heister). Ja kui mõelda, kui paljud Kaalude tähemärgis sündinud inimestest on organiseeritud perfektsionistid, kelle suurimaks eesmärgiks elus on tasakaalukus, ei olegi see tulemus niivõrd üllatav.

Kõik teised aga ei pea kurvastama, sest näiteks Kalade tähemärk oli Kaaludel kannul, sest Forbesi listi kuulus 22 Kalade tähemärgist rikkurit (näiteks Delli asutaja Michael Dell, Nike’i kaasasutaja Phil Knight ja kuni 1999. aastani Estee Lauderi kosmeetikabrändi juhtinud Leonard Lauder).

Loe teisi horoskoope SIIT

Ka Elon Musk kuulub Forbesi miljardäride hulka ning tema tähemärk, Vähk, maanduski võrdselt Sõnni ja Lõviga edetabelis kolmandale kohale.

Tähemärke vaadates on kõige väiksem tõenäosus miljardärideks saada Amburitel ja Kaljukitsedel. Jah, isegi vaatamata sellele, et maailma kõige rikkam mees, Amazoni asutaja Jeff Bezos on Kaljukitse tähemärgist.

Allikas: The Sun

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

USA pangad kaasasid nädalaga ligi 20 miljardit dollarit

Möödunud nädalal leidis aset mitmeid võlakirjade oksjoneid, kus suurimat mahtu olid kaasamas USA suurpangad. Kõige

F Politsei 2

PPA tunnustas 25 ja 30 aastat abipolitseinikuna tegutsenud vabatahtlikke

Laupäeval, 20. aprillil tunnustas Politsei- ja Piirivalveamet Tartus Eesti Rahva Muuseumis abipolitseinikke, kes panustanud vabatahtlikuna

error: Sisu on kaitstud!