oracle girl gedb54d513 1920

Ainult naistele! Vaata mida räägib sinu kohta sinu sünnikuu

JAANUAR
Jaanuaris sündinud naised on ambitsioonikad, äärmiselt konservatiivsed ja tõsised. Nad ei räägi palju oma tunnetest ja on kriitilisemad kui teised.
Nad lasevad ligi ja nende seltsis saavad aega veeta inimesed, kes on nende arvates nendega samal intellektuaalselsel tasemel.

VEEBRUAR
Veebruari naised on väga romantilised ja neid tuleb kohelda kannatlikkusega. Inimesed ei suuda neid mõista. Neil on tihti muutuv meeleolu ja just seetõttu tuleb neid kohelda kannatlikkusega. Teisest küljest on nad ülimalt romantilised! Armastatud mehe jaoks võivad nad teha ükskõik mida. Tähtis on vastata neile samaga. Inimesed, kes neid reedavad, ei näe neid enam kunagi.

MÄRTS
Daamid, kes on sündinud märtsis, on võluvad ja karismaatilised. Nad armuvad raskemalt kui teised. Kuni nad ei ole häiritud, on nad armsad. Nad ärrituvad palju, sest nad on väga pühendunud ja lojaalsed ning kui keegi ei ole lojaalne, kaotavad pea. Tegelikult on selles kuus sündinud naisega koos elamine tõeline rõõm.

APRILL
Aprillis sündinud daamid on diplomaatilised ja nad suudavad üsna vabalt suhelda kõikide inimestega. Mõnikord haletsevad nad iseennast.
Enamus neist on väga armukadedad ja kui ta plahvatab, siis parem eemaldu. Aprilli tüdruk teeb sinust Maailma õnnelikuma mehe. Nad avavad oma hinge neile, kes on tema usalduse välja teeninud. Püüa seda siis mitte kaotada!

MAI
Mais sündinud daamid on äärmiselt järeleandmatud ja pühendunud ettekujutusele, mis neil on. Nad on ka väga atraktiivsed. Oma raske iseloomu kombinatsiooniga võivad nad muutuda ohtlikeks kõikide nende jaoks, kes neisse armuvad. See on ka põhjus, miks mäletad teda seni, kuni ta elab.

JUUNI
Juunis sündinud naised on väga seltsivad, uudishimulikud ja loovad. Nad kipuvad esmalt ütlema ja alles siis mõtlema. Need naised ei taha, et neid seljataga räägitakse, vaid ootavad tõe näkku ütlemist. Nad on ohtlikud, kui asi puudutab armastust ja mehed muutuvad nende käes tihtipeale mänguasjadeks.

JUULI
Juulis sündinud naised on äärmiselt siirad, salapärased, rabavad ja väga nutikad. Nad ei taha konflikte ja on äärmiselt lugupidavad kõigi vastu.
Petmist ei unusta nad kunagi.

AUGUST
Augustis sündinud daamid on ainulaadne segu suurest südamest ja enesekesksusest. Tavaliselt võidavad nad tekkinud konfiktid, seega ei ole soovitav temaga vaidlusse astuda. Neil on erakordne huumorimeel, kuid ära lase ennast mõnitada. Nad on tavaliselt tähelepanu keskpunktis ja neil ei ole puudust meessoost seltkonnast. Mehed kaotavad nende naiste juuresolekul pea.

SEPTEMBER
Septembris sündinud naised on lahked, distsiplineeritud ja ilusad. Nad ei andesta kunagi neile, kes neid reedavad. Seetõttu tuleks olla ettevaatlik, et sa ei teeks talle haiget, sest nad maksavad kätte. Need naised tahavad pikaajalist suhet, mis tähendab, et nad ei ole üheöö naised. Teisest küljest on nad väga kriitilised ja neil on partnerile väga kõrged ootused. Mees, kes ennast tõestab, võidab.

OKTOOBER
Oktoobri naistel on tugev iseloom. Nad ei taha nutta teiste inimeste ees, kuid on väga emotsionaalsed. Nad ei ava ennast kõigile, sest arvavad, et inimesed kipuvad seda kuritarvitama. Teised naised tihtipeale vihkavad neid, sest on nende peale kadedad.

NOVEMBER
Novembri daamid on alati sammukese teistest ees. Nad teavad kuidas kohe valet märgata. Nende naistega ei tohiks mängida, sest see lõppeb sulle halvasti. Tähtis asi, mida nende kohta teadma pead – kui sa ei ole valmis tõde kuulama, ei küsi sa kunagi nende arvamust.

DETSEMBER
Viimases kuus sündinud naisi peetakse elus väga õnnelikeks. Kuigi sageli kannatamatud, tulevad nad alati välja võitjatena. Need naised teavad, kuidas meeleolu tõsta. Neil on avatud süda. Nad on avatud haiget saamisele, kuid kuna Jumal on nende poolel, siis lõpuks need naised saavad selle, mida väärivad.

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Reede 24 mai 2024

Jäär Oled täna energiline ja valmis väljakutseteks. Ideaalne on tegeleda intensiivsete treeningutega, näiteks kickpoksi või

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Ränk Liiklusõnnetus Padise Külas: Mootorrattur Hukkus

Kell 16.36 sai politsei teate liiklusõnnetusest Padise külas, kus mööda peateed liikunud mootorrattale sõitis ette