Pühapäev , 25 veebruar 2024
money tree gcb31715ea 1920

Ahvileivapuu ja Feng Shu: Kombo mis toob rikkust ja jõukust

Portulak-turdleht ehk ahvileivapuu toob Feng Shui järgi rikkust ja jõukust koju, kui ta paigutada kagu ilmakaarde. Tegelikult on kõik väikeste ümmarguste lehtedega taimed head rikkuse ligitõmbajad, sest nende lehtede kuju meenutab rahamünte.

Ahvileivapuu sinu finantssektoris aitab sul raha ligi tõmmata.

Aga ole ettevaatlik, raha on vaja selleks, et saada seda, mida sa vajad õnnelik olemiseks, see ei tohi olla ise eesmärk. Sinu unistused ja soovid vajavad raha aga Feng Shui leiutati ajastul, kus tarbimisühiskond ei olnud veel välja kujunenud sellisel moel.

Ära unusta samuti lisamast oma soovi, mille sa võid kirjutada paberi peale, sinnasamma taime kõrvale. Tee nii, et see oleks miski, mis sind õnnelikuks muudaks ja mida sa tõesti vajad. Kõige uuem nutitelefon ei ole võib-olla just kõige parem idee, eks ole ju…

Sa võid tõsta ahvieivapuu toimet, lisades paar münti taimepotti.

Ahvileivapuu võid sa panna sinisesse metallpotti selleks, et metall tuletaks meelde raha ja veesinine värv dünamiseerib ja toidab Maa elemendi sektorit.

Ahvileivapuud on lihtne hooldada.

Lisaks sellele, et ahvieivapuu liidab sind jõukuse ja rikkusega, sisaldab ta eeterlikke õlisid, millel on positiivne mõju inimeste vaimsele ja füüsilisele energiale.

Vaata ka:

dylan nolte RSsqjpezn6o unsplash

Täna võib lotoõnn naeratada just neile 2 tähemargile

Täna, reede 23 veebruaril 2024, on kaks tähemärki, kellel on eriti hea võimalus lotoga võita:

ingel

Ingli Sõnum: Reede 23. veebruar 2024

Tänase ingli sõnum kutsub teid üles usaldama oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Teie sees on

error: Sisu on kaitstud!