Friday , 22 November 2024
Erakorralised uudised
francesca tosolini FX1EbT jKBQ unsplash

Ideed vannitoa puhtana hoidmiseks

Põhimõtteliselt  ei meeldi kellelegi  oma vannitoa koristamine. See on raske töö, aga keegi peab seda ometi tegema. Lugege neid tõhusaid meetmeid, mis muudavad teie töö kiiremaks ja lihtsamaks.

  1. Kui teie vannitoas on kraan(id), olete ilmselt teadlik, et need on määrdunud veepritsmetega ja katlakivi plekkidega. Sära tekitamiseks piserdage neid lahusega, mis on valmistatud võrdsetes osades äädikast ja veest, seejärel pühkige need maha.
  2. Selleks, et hoida oma tualetihari puhtana ja alati meeldiva lõhnaga, lisage lihtsalt oma tualetiharja hoidikusse veidi loputusvahendit või mõnda muud majapidamises kasutatavat puhastusvahendit. Lihtne!
  3. Kui tundub, et teie duššiotsik on ummistunud, täitke kilekott lihtsalt äädikaga, seejärel kinnitage kilekott nööri või kummi abil dušiotsiku külge. Laske kotil üleöö seista ja loputage läbi, lastes kraan käima.
  4. Äärmiselt tõrksate plekkide eemaldamiseks vannitoa põrandal tehke söögisooda pasta. Kasutage hambaharja või väikest harja, et pasta viia ka vannitoa plaatide vahedesse, seejärel hõõruge õrnalt. Seejärel loputage puhta veega.
  5. Puhtate peeglite saamiseks pole klaasipesuvedeliku vaja. Tegelikult töötab vee ja äädika lahus sama hästi, kui mitte paremini! Pihustage lahust lihtsalt oma peeglitele ja seejärel pühkige maha. Aitab ka sidruni hõõrumine ja seejärel loputata puhta veega.
  6. WC-poti desinfitseerimiseks ja värske lõhna saamiseks kasutage selle puhastamiseks lihtsalt suuvett. Jah, sa lugesid seda õigesti! Paljud inimesed peavad suuvett isegi tõhusamaks kui traditsioonilised WC-poti puhastusvahendeid.

Loe lisaks: Saa gaasipliit puhtaks selle nipi abiga

Vaata ka:

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse operatiivsündmused 21.–22. novembrini 2024

Tallinn 21. novembril kell 22.23 teatati häirekeskusele, et Lasnamäel Mahtra tänava kortermaja trepikojas on tunda

poder

Metsloomadega kokkupõrgete risk tõuseb eriti kõrgele miinuskraadide saabudes

Eesti Kindlustusseltside Liidu (EKsL) analüüsi kohaselt sagenevad metsloomadega kokkupõrked oktoobris 60 protsenti võrreldes septembriga ja