>
Erakorralised uudised
Screenshot 2023 01 12 195138

KUULUS AUSTRIA MAHL – VÄHIRAKUD SUREVAD 42 päeva jooksul! 

Rudolf Breuss sündis 1899. aastal Austrias ning oli haritud mees, kes pühendas oma elu alternatiivse vähiravimi leidmisele. Enda sõnul ravis ta alates 1950. aastast edukalt üle 2000 patsiendi. Lisaks tervenes tänu tema meetoditele alates 1986. aastast 45 000 patsienti, kes olid põdenud vähki või muud „ravimatut haigust“. Ta ütles, et vähk jääb ellu vaid valkude abiga.

mahl2

See oli peamiseks põhjuseks, miks ta arendas välja spetsiaalse 42-päevase toitumisprogrammi. Kõige olulisem asi, mida teadma peab, on see, et ravi ajal tuleks juua vaid teed ja spetsiaalset aedviljamahla. Kõik aedviljad peavad olema orgaaniliselt kasvatatud ning setted tuleb eemaldada. Lisaks tuleb meeles pidada, et selle aedviljamahla peamine komponent peab olema peet.

Tooreste puuvilja- ja köögiviljamahlade kasutamine kosutuseks või kroonilistest haigustest tervenemiseks on alati olnud soovituslik. Toored mahlad on tunnustatud kohustusliku osana igaühe dieedist, sest neis on rohkelt antioksüdante ja ensüüme, mida teadlased peavad vajalikuks, et olla terve ning säilitada kaitse kõigi tänapäeva keskkonnas leiduvate mürkide eest.
Selle mahla valmistamine on üsna lihtne ja parim on see, et võid seda mahla teha mugavalt kodus, kasutades kodukasvatatud köögivilju.
Võimas mahlaretsept tapmaks vähirakke
Rudolf arendas selle võimsa mahlaretsepti, kasutades porgandeid, peete, sellerit, redist ja kartuleid kindlas vahekorras, et viia tasakaalu keha toitmiseks vajalikus baaselemendid. Kombineerituna mahlaga, soovitab Breuss ka erinevaid taimeteid, et võimendada mahla puhastavat toimet.
Komponendid:
-1 peet
-1 porgand
-1 vars sellerit
-1/2 kartulit
-1 redis
Juhised:
Pane kõik koostisosad blenderisse ja sega need korralikult.
Vala klaasi ja joo aeglaselt.

Vaata ka:

politsei

Politsei pidas kinni Ida-Virumaa inimestelt raha välja petnud kulleri

Ida prefektuuri politseinikud pidasid eelmisel nädalal Narvas kinni 45-aastase mehe, kes osales kahtlustuse järgi raha

Kirill Kevin

Politsei otsib Tallinnas kadunud 15-aastast Kirill-Kevinit

Politsei palub abi Tallinnas kadunuks jäänud 15-aastase Kirill-Kevini leidmisel. Kirill-Kevin lahkus 15. aprillil õppeasutusest, kuid