Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
12 2

9 toatoime, mis toovad majja edu ja õnne

Spatifillum.

2 1 1

Seda lille on soovitatav kasvatada üksikul naisel, kes unistab pereõnnest. Samuti võib seda istutada ka naine, kes tülitseb üsna sageli oma abikaasaga. Seda taime veel nimetatakse «Naiste õnneks».

Kannike

2 2 1

Seda taime peetakse maailma lilleks. Juba ammu on teada, et kui korteris kasvatatakse kannikest, on tülid korterielanike vahel üsna haruldased. Samuti on see lill – truuduse sümbol. Valge kannike aitab vabaneda vaimsetest kannatustest. Seda soovitatakse istutada sellele inimesele, kellel on praeguse seisuga raske periood elus.

Hiina roos

2 3 1

Antud taim on Malaisia sümbol ja Hawaii embleem. Seda soovitatakse istutada selleks, et majas valitseks rahu. Samuti peetakse seda taime kirgtaimeks.

Vahalill (Hoya)

18 1

Paljudes riikides on see lill elav valentiin, mis sümboliseerib armastuse tunnistust. Seda väga õrna ja ilusat taime soovitatakse kasvatada magamistoas.

Mürt

2 5

Inimestele, kes on hiljuti abiellunud, parimaks kingituseks oleks mürt. Asi on selles, et antud lill on võimeline tooma majja õnne. Siis on abikaasade vahel alati rahu ja mõistmine.

Tiigerlehik

17

On teada, et see taim on võimeline päästma perekonda, säilitades samal ajal abieluõnne. Kogenud inimesed soovitavad kinkida tiigerlehikut abielulahutuse äärel olevale paarile.

Kloorfitum

10 11

Sellel mitte eriti efektsel taimel on üsna hämmastavad võimed. Selles korteris, kus seda kasvatatakse, valitseb vastastikune mõistmine ja rahu. Seda lille on soovitatav istutada kontoris, kus on korraga väga palju inimesi ning siis on nende vahel palju vähem tülisid.

Oksaal

2 8

Seda lille on soovitatud kasvatada neile, kes ei suuda kuidagi leida oma hingesugulast. Asi on selles, et oksaal aitab leida tõelist armastust.

Flamingolill

11 2

Antud taim on üsna kasulik meestele. Arvatakse, et see aitab taastada ja säilitada potentsi, sellepärast nimetatakse veel seda taime «Meeste õnneks». Flamingolille tuleb paigutada magamistuppa.

Alpikann

12 2

On teada, et see lill suudab kaitsta oma omaniku õudusunenägude eest. Lill oskab teha mehi vastupidavamaks ja julgemaks. Naistele on võimeline see kinkima õrnahingelisust ja naiselikkust.

Vaata ka:

Paeva sonum

Päeva Sõnum: Teisipäev 23 juuli 2024

Tere tulemast uude päeva! Täna on teisipäev ja suvi on täies hoos. Loodame, et leiad

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

23.07.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile 22.07.24 toimus 4 liiklusõnnetust, neist 3 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 9 alkoholi või narko tarvitamistunnustega