Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
woman g0c6d5a4ec 640

9 asja, mille eest te absoluutselt ei vastuta

  1. Teiste inimeste tunded: Te ei saa kontrollida, kuidas teised inimesed end tunnevad, ja te ei ole vastutav nende õnne ega ebaõnne eest.

  1. Teie minevik: Te ei saa oma minevikku muuta, kuid saate sellest õppida ja edasi liikuda.

  1. Teiste inimeste valikud: Te ei saa kontrollida, mida teised inimesed teevad, ja te ei ole vastutav nende valikute tagajärgede eest.

  1. Asjad, mis on teie kontrolli alt väljas: Te ei saa kontrollida kõike, mis elus juhtub, ja te ei ole vastutav asjade eest, mis on teie kontrolli alt väljas.

  1. Teiste inimeste ootused: Te ei ole kohustatud vastama teiste inimeste ootustele. Saate elada oma elu vastavalt oma väärtustele ja eesmärkidele.

  1. Teie välimus: Teie välimus ei defineeri teid inimesena. Te olete väärtuslik ja vääriline austust olenemata teie välimusest.

  1. Teie edu või ebaõnn: Edu ja ebaõnn on elu loomulik osa. Te ei ole kohustatud alati edu saavutama ja te ei ole ebaõnnestumise eest vastutav.

  1. Teiste inimeste arvamus teist: Te ei saa kontrollida, mida teised inimesed teist arvavad. Te olete väärtuslik ja vääriline armastust ja austust olenemata teiste inimeste arvamusest.

  1. Teie õnn: Teie õnn on teie enda vastutus. Te saate valida, kuidas te elule reageerite ja millise suhtumise te eluga võtate.

Märkus: See on oluline meeles pidada, et te ei ole üksi. Paljud inimesed tunnevad end süüdi asjade pärast, mis ei ole nende kontrolli all. Kui tunnete end süüdi, on oluline rääkida kellegagi, keda usaldate, ja saada tuge.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!