predlogi za pozivitev zveze 1

7 tegevust, mida kallimaga teha siis, kui midagi pähe ei tule.

Kui olete mõnda aega juba koos olnud, võib olemine muutuda kohati veidi igavaks. Muidugi naudite te üksteise seltskonda, kuid mõnikord te lihtsalt ei tea, mida koos ette võtta. Tunnete vihmasel laupäeva pärastlõunal igavust? Visake pilk alltoodud soovitustele, valige välja oma lemmik, lõbutsege ja puhuge oma suhteleek taas lõkkele!

1. Vaadake koos telerit

Mida?!? Tõsiselt? Jah, tõsiselt. Diivanil istumine ja hajameelselt oma nutitelefonides sirvimine siis, kui mingi tobe sari taustal mängib, ei too teie suhtesse midagi erilist, kuid hea filmi koos vaatamine, olles sellele täielikult keskendunud ja kaisutades koos teki all, võib olla tõeliselt lähedust loov kogemus. Tehke veidi popkorni ja korraldage filmiõhtu oma kodumugavuses!

2. Taaslooge mõned oma lemmikkohtingud

Kas mäletate, kuidas tundsite end siis, kui teie armastus oli alles noor? Muidugi on sellest nüüdseks kasvanud midagi veelgi ilusamat, kuid oleme üpriski kindlad, et tunned mõnikord puudust nendest liblikatest, mis lendlesid kõhus esimestele kohtingutele minnes. Miks mitte seda uuesti tunda? See ei ole küll sama, mis esimesel korral, kuid samas lauas istumine, sama veini rüüpamine ja sama inimesega käest kinni hoidmine võib sellegipoolest olla eriline kogemus.

 

3. Proovige koos uut hobi

Uue hobi katsetamine ja koos millegi uue kogemine on suurepärane viis üksteist lähemalt tundma õppida. See avardab teie silmaringi ja aitab teil mõlemal kasvada, viies samas teie suhte hoopis uuele tasandile. See võib olla mis tahes tegevus alates matkamisest ja fotograafiast kuni koguni uue keele õppimiseni, igal juhul saab teil olema väga lõbus.

4. Kavandage reis

Suvi võib küll läbi olla, kuid see ei tähenda, et te ei saaks puhkust võtta, pealegi ootab ju alati ees järgmine suvi. Isegi siis, kui te praegu endale reisi lubada ei saa, kavandage oma unistuste reis, mille võtate ette tulevikus, siis kui teil on kogutud piisavalt raha, aega või puhkusepäevi. Ning kuna me selle teema juba tõstatasime, siis minge sellele reisile! On vähe muid tegevusi, mis tooksid teid üksteisele lähemale paremini kui tundmatute kohtade koos avastamine.

5. Koostage oma soovide nimekirjad

Ssoovide nimekirja koostamine on alati lõbus tegevus ja kui koostate ühe koos, on see võimalus üksteist veelgi lähemalt tundma õppida. Sellest saab suurepärane rännak läbi ulmeliste unistuste, sügavaimate soovide ja kõige salajasemate mõtete, mida te kellelegi varem veel avaldanud ei ole. Ning kui olete nimekirja koostamisega ühele poole saanud, ei pea te enam kunagi mõistatama, mida koos ette võtta, võite lihtsalt hakata sellest nimekirjast ridu maha kriipsutama.

 

6. Küpsetage või tehke koos süüa

Koos söögi või küpsetiste valmistamine ei ole ainuüksi erakordselt lõbus, see on ka väga kasulik, sest teil on tulemusena midagi, mida süüa! See võib olla lihtne lõunane pastaroog või uhke Instagrami-vääriline tort. Lõpuks võtke aega lõpptulemust nautida, kuid tehke seda söögilaua taga, ilma telefonide, teleri või muude segajateta.

7. Proovige magamistoas midagi uut

Parim suhtes olemise eelis on see, et millal iganes te tunnete igavust või ei tea, mida ette võtta, saate te alati seksida – te ei saa seda teha oma elu teistes suhetes, ega? Seega kui teil on aega surnuks lüüa ja soovite lähedust luua, hüpake lihtsalt voodisse ja proovige teate-küll-seda, mida selles ajakirjas ükspäev nägite. Me lubame, et see on ülimalt lõbus!

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised