Sunday , 19 September 2021
simon rae 732820 unsplash 850x560 1

7 põnevat tegevust, mis sel suvel ette võtta

Unusta meri – mine hoopis mägedesse!

Suvi on kõige soojem aastaaeg ja pole mingit mõtet pidevalt kaevata, et on liiga palav, veetes samas ise suurema osa suvest mere ääres, kus temperatuurid on tavaliselt isegi kõrgemad.
Tänavu võiks aga proovida midagi teistsugust ja minna paariks päevaks mägedesse. Mägede õhk on mõnusalt jahe, majutust on lihtsam leida ja see on ka palju odavam ning ühtlasi annab see võimaluse avastada kodumaa looduse kõige varjatumaid pärleid.

 

 

Tee linna peal jalgrattaga uurimisretk

Kas sulle meeldib rattasõit? Kui ei meeldi, siis võid selle punkti vahele jätta, kui oled aga suur jalgrattasõidu entusiast, võib see olla väga hea idee päikeseliste suvepäevade veetmiseks. Vali välja linn või küla, mida tahaksid lähemalt uurida – see võib olla su kodulinn või mis tahes muu linn või küla, ja hakka väntama.
Linnas jalgratta seljas avastusretke tegemine on väga eriline kogemus – jalgrattasõidu kiirus võimaldab sul läbida pikemaid vahemaid kui jalgsi käies, kuid samas ei jää sa ilma vaatamisväärsustest, mis bussi- või autoaknast liiga kiiresti mööda lipsaksid. Rääkimata tõsiasjast, et niimoodi põletad ka üsna palju kaloreid, mis osutub väga kasulikuks, kui jäätiseisu peale tuleb…

 

 

Mine loomaaeda

Millal sa viimati loomaaias käisid? Ilmselt ei ole sa sinna pärast lapsepõlve jalgagi tõstnud? Kui asi on tõesti nii, on käes aeg elus muudatusi teha ja sammud lähimasse loomaaeda seada.
Sedasi veedad toreda päeva vabas õhus, õpid midagi uut ja näed maailma armsamaid loomi – see kõlab ju suurepäraselt või kuidas? Kui sul on lapsed, võta ka nemad kaasa ja kui ei ole, siis laena väikesi sugulasi, naabrite või sõprade lapsi – nii vanemad kui ka lapsed on sellega väga rahul!

 

 

Tuula second-hand poodides või mine kirbu- ja käsitööturule

Šoppamine on lõbus tegevus, milleks muul ajal ilmselt palju aega ei jää, nii et on täitsa mõistlik suvel osturetki teha. Ära aga mine igavatesse kaubanduskeskustesse või kallitesse butiikidesse, selle asemel leia üles hoopis ainulaadsed kaubad, millel on oma iseloom ja hing!
Second-hand poodide, kirbu- või käsitööturu kammimine on suurepärane kogemus, mis sulle kindlasti meeldib, ning see annab sulle võimaluse leida väga sõbralike hindadega erilisi ja ägedaid riideid, ehteid, mööblit või kaunistusesemeid.

Jaga

Vaata ka:

alkohol

Koroonasulud tekitasid ÜKs miljon uut alkohoolikut

Poolteist aastat pärast esimeste koroonasulgude kehtestamist on Inglismaa alkohoolikute arv ligikaudu kahekordistunud, kasvades 1,5 miljoni …

minuaeg

19 raskust, mida edu saavutamiseks ületada

Sa pead tegema midagi sellist, mida mitte keegi teine ei tee. Midagi sellist, mis sind …

Faina Ranevskaja

9 tarka võrratu Faina Ranevskaja tsitaati

Üks 20. sajandi kõige silmapaistavatest näitlejatest on tuntud mitte ainult oma rollide eest teatris ja …

55905131 10220197085011988 94140619361878016 n

Isa ja poeg läksid kord mägedesse.

Isa ja poeg läksid kord mägedesse. Poeg lõi jala vastu kivi ära ja karjatas: „Ai!“ …