Esmaspäev , 4 detsember 2023
ingel

7 märki, mis näitavad, et su kaitseingel katsub sinuga ühendust saada.

Paljud nähtused on liigitatud üleloomulikkuse alla, sest neile ei leita seletust. See on ka põhjuseks, miks mitmed erinevad vaimolenditesse uskuvad usuliigid eksisteerivad. Nende vaimolendite all leiame me inglid, mis peegeldavad jumalikku jõudu ja on Jumala ja inimeste vahelised vahendajad. Neid peetakse sõnumitoojateks, kes olid olemas juba ammu enne universumi loomist.

Isegi, kui need arvamused, mis puutuvad inglite lootmist ja olemasolu, lähevad lahku, saadavad need valguseolendid meid rasketel eluhetkedel ja aitavad leida ummikusse jõudes lahendust. Kui sa tunned end kurvana või oled masenduses, on inglid siin, et sind lohutada. See on kaitsev vaim, mida võib ka võtta, kui kadunud lähedase hingena, mis sinu üle valvab. See kaitseingel katsub sinuga pidevalt ühendust saada, et sind õigele teele juhatada.

1. Valguse muutus.

Nende märkide seas, mis annavad tunnistust, et su kaitseingel otsib sinuga ühendust, on valguse muutused. Kui sa oled hämaras ruumis, võib valge valgus olla sümboliks sinu kaitseingli kohalolekust. Samamoodi värviline peegeldus võib anda tunnistust tema kohalolekust, sest inglid eelistavad õrnu spektrivärve, et inimsilmale nähtavad olla.

2. Temperatuuri muutused.

Kui sa tunned kummalist ja meeldivat värinat, mis sind koos soojusetundega ümbritseb, on see kindlasti sinu kaitseingel, kes sinu kõrval on. Kui ruumis, kus sa viibid, korraga temperatuurimuutus aset leiab, on siis tegu külma või soojakraadidega, on see märk, et su kaitseingel on su kõrval. Tuleb ka ära märkida, et seda temperatuurimuutust ei saada kunagi hirmu- või kartusetunne, vastupidi, see temperatuurimuutus on pigem rahustava toimega.

3. Seletamatud lõhnad.

Lisaks valguse ja temperatuurimuutusele, kui sa tunned tuttavat lõhna, nagu mõne surnud lähedase suitsu-, parfüümi- või muu lõhna tundmine on märk sellest, et su kaitseingel pole kaugel.

Vaata ka:

kool

Hariduskriis tõusmas: Õpetajate Liit kaalub streiki väikese palgatõusu tõttu

Haridustöötajate liidu juht Reemo Voltri väljendas pettumust valitsuse ettepanekus õpetajate töötasu alammäära tõstmiseks, mis on

53375637440 2d53fe1d3c c

Välisminister Margus Tsahkna Londonis: Venemaa peab tasuma Ukrainas tekitatud kahju eest

Välisminister Margus Tsahkna viibib 4.–5. detsembril kahepäevasel visiidil Londonis, mille käigus ta kohtus täna oma

error: Sisu on kaitstud!