Neljapäev , 29 veebruar 2024
Erakorralised uudised
love 2

7 märki, mis näitavad, et kirg on asendunud sõprusega teie suhtes”

Kui suhe muutub aja jooksul rohkem sõprussuhteks, võivad ilmneda teatud märgid, mis näitavad, et kirg ja romantiline säde on hääbumas või on juba kadunud. Siin on seitse märki, mis võivad viidata sellele, et teie suhe on muutunud enam sõprussuhteks:

1. Füüsilise läheduse puudumine: Kui te mõlemad ei otsi enam füüsilist lähedust või intiimsust teineteisega – nagu käest kinni hoidmine, kallistamine, suudlemine või seksuaalne lähedus – võib see olla märk sellest, et kirg on taandunud.

2. Puudub soov jagada erilisi hetki: Kui te ei otsi võimalusi eriliste hetkede või kogemuste jagamiseks, nagu romantilised õhtusöögid või spontaansed väljasõidud, ja eelistate selle asemel tegevusi, mida teeksite sõpradega, võib see viidata romantilise tunde hääbumisele.

3. Teie vestlused on muutunud pealiskaudseks: Kui suhtlete omavahel rohkem nagu sõbrad või toakaaslased, rääkides igapäevastest toimingutest või üldistest teemadest, kuid ei jaga sügavaid tundeid või emotsionaalseid teemasid, võib see olla märk sügavama ühenduse puudumisest.

4. Te ei tunne armukadedust: Kui üks või mõlemad teist ei tunne enam armukadedust või muret, kui teine veedab aega teiste inimestega või räägib teistest atraktiivsetest isikutest, võib see näidata, et romantilised tunded on hääbunud.

5. Plaanite tulevikku eraldi: Kui teie tulevikuplaanid on muutunud rohkem individuaalseks ja te ei näe teineteist oma tulevikus või teete plaane teineteiseta, võib see olla märk sellest, et näete teineteist rohkem sõpradena.

6. Puudub soov teineteist üllatada või rõõmustada: Kui te enam ei tee pingutusi teineteise üllatamiseks või eriliste hetkede loomiseks, võib see viidata sellele, et romantiline huvi ja kirg on hääbumas.

7. Tunnete end mugavalt, aga mitte kirglikult: Kui tunnete end teineteise seltsis mugavalt, kuid ei igatse teineteise järele ega tunne erilist põnevust või kirge, võib see näidata, et suhe on muutunud rohkem sõbralikuks kui romantiliseks.

Vaata ka:

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

29.02.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile toimus 2 liiklusõnnetust. Juhtimiselt kõrvaldati 1 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 28.02.2024 kella

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 29 veebruar 2024

Sõnn (20. aprill – 20. mai): “Arutelud sõprade, partnerite ja avalikkusega on täna edukad. Keegi

error: Sisu on kaitstud!