Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
kurb isa

6 väikest märki, et kannatate reetmise trauma all.

1. Usalduse kaotamine: Kui olete kogenud reetmist, võib teil olla raske usaldada teisi inimesi, sealhulgas lähedasi ja sõpru. Te võite tunda, et teid võidakse uuesti haavata, ja see võib muuta teid ettevaatlikuks uute suhete loomisel.

2. Pidev muretsemine ja ärevus: Reetmise trauma võib põhjustada pidevat muretsemist ja ärevust, eriti seoses teiste inimeste motiivide ja kavatsustega. Te võite karta, et teid reedetakse uuesti, mis võib mõjutada teie igapäevaelu ja suhteid.

3. Enesehinnangu langus: Reetmine võib tõsiselt kahjustada teie enesehinnangut ja enesekindlust. Te võite hakata kahtlema endas ja oma võimetes ning tunnete end väärtusetuna või ebapiisavana.

4. Süütunne ja häbi: Reetmise ohver võib tunda süüd ja häbi, isegi kui nad teavad, et nad polnud vastutavad reetmise eest. Neil võib olla raske end andestada või aktsepteerida, et see polnud nende süü.

5. Raskused usalduse taastamisel: Pärast reetmist võib olla keeruline usaldust taastada, nii enda kui ka teiste vastu. Te võite olla ettevaatlik uute suhete loomisel ja võtta aega, enne kui tunnete end taas mugavalt kellegi teise läheduses.

6. Emotsionaalsed väljakutsed ja traumaatilised mälestused: Reetmise trauma võib kaasa tuua emotsionaalseid väljakutseid, sealhulgas ärrituvust, viha, kurbust ja pettumust. Teil võivad olla traumaatilised mälestused ja pildid reetmisest, mis võivad aeg-ajalt taas esile kerkida ja teie heaolu mõjutada.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!