Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
veendu et te molemad olete valmis suhet paastma

5 viisi, kuidas päästa end mürgisest suhtest, mis sind sõna otseses mõttes haigeks teeb.

1. Tunnista olukorra tõsidust: Esimene samm on tunnistada, et suhe on mürgine ja kahjulik. Ära ignoreeri punaseid lippe ega vabanda partneri käitumise eest. Olukorra tõsiduse tunnistamine võimaldab sul hakata tegutsema ja end kaitsema.

2. Sea piirid ja keeldu kompromissidest: Määratle selgelt oma piirid ja ära lase neid ületada. Ära karda öelda ei ning keeldu kompromissidest, mis ohustavad sinu emotsionaalset või füüsilist heaolu. Sinu enesehinnang ja tervis peavad olema esmatähtsad.

3. Otsi abi ja tuge: Ära karda otsida abi sõpradelt, pereliikmetelt või professionaalidelt. Leia inimesi, kes sind toetavad ja mõistavad ning kes aitavad sul suhte mürgisest mõjust välja tulla. Terapeudi või nõustaja poole pöördumine võib olla väga kasulik.

4. Hoia enda eest hoolt: Pane enda eest hoolitsemine esikohale. Tee asju, mis sind õnnelikuks teevad ja pakuvad sulle naudingut. Võta aega iseendale, harrasta hobisid ja tegele tervislike tegevustega, mis tugevdavad sinu keha ja vaimu.

5. Lahku, kui vaja: Kui suhe on muutunud üle jõu käivaks ja mürgiseks ning sa tunned, et see kahjustab sind pidevalt, siis ära karda lahkuda. Sa väärid suhet, kus sind austatakse ja armastatakse ning kus sa tunned end õnnelikuna.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!