0.1 C
Tallinn
Teisipäev 28. märts 2023
Horoskoop5 tähemärki, kes paanitsevad kõige rohkem.

5 tähemärki, kes paanitsevad kõige rohkem.

5 tähemärki, kes paanitsevad kõige rohkem.

 

Lõvi (23.07 – 22.08)

Lõvidel on väga kõrged standardid. Nad teavad, et on kogukonna jaoks väärtuslikud liikmed ja inimesed vaatavad neile pigem alt üles. Kui kellegi tegevused aga ohustavad kuidagimoodi Lõvi praegust olukorda, kipuvad nad paanitsema.

Lõvi mõtted hakkavad kubisema ideedest, millega saaks katastroofi ära hoida. Lisaks hakkab Lõvi mõtlema, et inimesed arvavad temast halvasti, kui esile kerkib mõni valdkond, milles Lõvi niivõrd hea pole.

 

 

 

Kaksikud (21.05 – 20.06)

Kaksikul on närvid pidevalt pingul ja ta justkui ootaks alateadlikult, et miski möll läheks lahti. Tegelik probleem pole aga selleks, et Kaksikud on kogu aeg valmis paanitsema, vaid selles, et nad muretsevad asjade pärast, mis pole veel juhtunud. Just seetõttu magavad Kaksikud sageli maha asjad, millega peaks tegelema praegu, sest nad on oma mõtetega ja muredega juba tulevikus.

 

 

 

Kaksikud peaksid keskenduma eelkõige positiivsetele asjadele, mis toimuvad praegu. See ei tähenda, et tulevikumõtted peaks unarusse jätma, kuid pole mõtet maha magada seda, mis toimub sinu ümber praegu.

 

 

Jäär (21.03 – 19.04)

Jäär võib teha täiesti tühjast-tähjast suure paanika. Näiteks hammustab teda putukas ja Jäär arvab, et tegemist oli mingi eriti ohtliku liigiga ning ta peaks kindlasti haiglasse tõttama, sest muidu ta sureb. Aga samas elab ta kohas, kus kokkupuude ohtliku putukaga on suures piirdes välistatud.

Jäär lähebki arsti juurde ja järjekorras oodatud planeerib juba oma matust. Siis tekib aga sujuv pingelangus, kui arst ütleb, et kõik on korras. Kuidas olukorda leevendada? Jäär võiks olla füüsiliselt aktiivne ja tegeleda spordialaga, mis viib ta mõtted mujale. Igatahes pole mõtet tühjast-tähjast teha paanikat.

 

 

Kalad (19.02 – 20.03)

Kõige rohkem muretsevad Kalad oma tegevuste pärast. Kas nad olid ikka piisavalt edukad? Kas nad jätsid ikka silmarõõmule piisavalt hea mulje? Ega nad kellegi silmis end lolliks ei teinud?

Kalad võiksid vähem põdeda oma tegude pärast, sest see on pseudoprobleem. Loomulikult tasub enda tegemisi aeg-ajalt kriitilise pilguga analüüsida, kuid pole mõtet end iga päev peast halliks muretseda.

 

 

Neitsi (23.08 – 22.09)

Neitsitele meeldib, kui kõik kulgeb nende plaani järgi. Kui miski läheb aga vett vedama, siis tunneb Neitsi end süüdi ja hakkab üle mõtlema. See teeb olukorra aga omakorda palju hullemaks.

Neitsi peaks aru saama, et vahel ei saa ta midagi parata, kui asi läheb käest ära. Selle asemel, et asja üle liigselt muret tunda, võiks Neitsi parem tegutseda olukorra parandamise nimel.

Veel artikleid