pilt 3

5 põhjust, miks naine sinuga suhte lõpetab

1. Talle tundub, et ta ei saa piisavalt toetust.

Meie praegune suhe ei tähenda, et elu jäi seisma ja õnnelikult armunud olla ongi kõik, mida vajame. Paljud mehed teevad selle vea, et usuvad, et ta kaaslase soovid ja unistused on midagi kiiresti mööduvat, ja seepärast ei toeta teda piisavalt, kui ta soovib midagi uut proovida. Kui arvad, et su kaaslane sulle selle andestab, siis sa eksid rängalt.

2. Ta ei tunne, et saab sinu peale loota.

Isegi naised, kas hindavad väga kõrgelt oma vabadust, saavad suhet nautida ainult siis, kui teavad, et saavad oma kaaslasele lootma jääda. Kui su teisele poolele tundub, et sa ei ole usaldusväärne ja ei ole valmis vähemalt vahel tema nimel midagi ohverdama, siis ei ole eriti lootust, et ta võtab sind tõsiselt, kui on aeg teha teie suhtes järgmine samm – abielluda või isegi pere luua.

3. Ta ei usu, et on su elus esimesel kohal.

Tingimusteta armastus on asi, mis on ettenähtud ainult vanematele ja lastele. Suhetes peab inimene tundma, et ta on oma kaaslase jaoks tähtsuse järjekorras esimesel kohal, sest vastasel korral kaob ta armastus kiiresti. Ära luba endale ekslikku kindlustunnet, vaid tõesta oma kaaslasele iga päev aina uuesti, et tema on su elus kõige tähtsam.

4. Teie plaanid on lihtsalt liiga erinevad.

Sina tahad kursuse lõpuni teha, võib-olla jälle õppima asuda või isegi mõnda aega välismaal töötada. Teisalt on naine valmis pere looma ning ta ei kujuta ettegi, et peaks minema teise riiki või oma vanematest eemale kolima. Selliseid olukordi on väga tihti ja selle pärast ei maksa tegelikult kedagi süüdistada. Tõsi on ka see, et erinevad tulevikuplaanid on sageli süüdi kahe inimese vahelise suhte lõppemises, kuigi nad olid seni väga armunud.

5. Te elate kahes eraldi maailmas.

Kui te kohtusite ja armusite ülepeakaela, siis ei tundunud oluline, et te ei saa teineteise sõpradega läbi ja teile ei meeldi teise perekond. Ajapikku kaotame sellistes asjades kannatuse ja kipume sageli ultimaatumeid esitama – „kas mina või nemad”. Küllap oled nõus, et see ei ole õige suhtumine õnneliku suhte jaoks, aga siiski nii juhtub. Kui sa temast hoolid, siis püüa leida kompromiss, mis on mõlemale vastuvõetav. Algul võib see tunduda liiga suure ohvrina, kuid usu – suur armastus nõuab suuri ohvreid.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-