Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
angry woman 1

5 otsest märki mürgisest, passiiv-agressiivsest inimesest

Mõnikord võib olla keeruline tuvastada mürgist või passiiv-agressiivset käitumist, kuid on mitmeid märke, mis võivad anda aimu sellest, et tegemist on sellise inimesega.

1. Manipulatiivne käitumine: Mürgised inimesed võivad sageli manipuleerida teiste emotsioonidega, et saavutada oma eesmärke. See võib hõlmata süüdistamist, solvanguid või muud taktikat, et saada oma tahtmist.

2. Ebakindlad piirid: Passiiv-agressiivsed inimesed võivad tihti keelduda vastutuse võtmisest oma käitumise eest või seada ebatervislikke piire suhetes. Nad võivad vältida otsest suhtlemist ja eelistada konflikte vältida.

3. Silmakirjalikkus: Mürgised inimesed võivad olla sõbralikud ja lahked avalikult, kuid käituda teisiti privaatselt või teistega suheldes. See silmakirjalikkus võib olla märk sellest, et nad ei ole autentsed ega usaldusväärsed.

4. Süstemaatiline kriitika: Mürgised inimesed võivad pidevalt kritiseerida teisi ja leida alati midagi, mida parandada või kritiseerida. See võib olla viis kontrolli all hoidmiseks või enesehinnangu tõstmiseks.

5. Eitav või kaitsev käitumine: Passiiv-agressiivsed inimesed võivad reageerida konfliktidele või kriitikale eitavalt või kaitsevalt, väites, et nende käitumine on õigustatud või süüdistades teisi oma probleemide eest.

Need on vaid mõned märgid mürgisest või passiiv-agressiivsest inimesest ning on oluline olla teadlik nendest käitumisviisidest, et saaksime kaitsta oma piire ja hoida tervislikke suhteid.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!