Huvitavat

5 märki, et sul on aeg töökohta vahetada

Liiga kaua ühel töökohal püsimine on tavaliselt omane naistele. Siin on 5 märki, et on aeg töökohta vahetada.

1Mõtled halbu mõtteid.
Kas fantaseerid jala murdmisest ainult selleks, et tööst eemale saada? Iga päev tööl ei pea olema justkui tantsupidu, kui aga eelistad vigastusi und tekitavale koosolekule, otsi lähimat väljapääsu.

 

 

2 Sind ei eelistata.
Kui kaks või kolm inimest, kes on vähem kvalifitseeritud või tööle asunud pärast sind, on saanud ametikõrgendust ja sina oled jätkuvalt jäänud tühjade kätega, siis on see ilmne märk töökoha vahetamiseks. Võib-olla on nad armutumad? Võib-olla meeldivad nad su ülemusele rohkem? Võib-olla on aga töökohavahetus ainus võimalus karjääriredelil tõusta?

 

3 Su eneseusk on langenud.
Oled hakanud end tühisena tundma, justkui sinu panus ei loekski. Käegalöömisest vihani on lühike maa, pärast seda jääbki vaid täiesti väljalülitumine. Lahku kuni suudad veel oma enesekindluse päästa.
4 Oled läbipõlenud.
Päevad algavad vara ja lõppevad hilja. Raiskad nädalavahetused tööülesannetele, mida tööajal teha ei jõudnud. Kas su boss teeb veel rohkem tööd kui sina? Kas tahad ühel päeval tema elu? Sa ei saa muuta ettevõtte kultuuri, aga sa saad ettevõtteid vahetada.

 

5 Sa pole populaarne.
Keegi ei soovi sinuga koostööd. Ütle oma ülemusele, et soovid teatud tööülesannetes suuremat vastutust, seejärel tõesta, et oleks selleks suuteline. Kui su ülemus jätkuvalt kõhkleb, löö oma CV läikima.

 

Jaga
Back to top button