kilarov zaneit ZRFztIxiy3M unsplash scaled

5 märki, et su partner on emotsionaalne psühhopaat

  1. Ta väänab fakte. Sageli püüavad psühhopaadid reaalsust väänata, et tekitada sinu peas kahtlust selle üle, kuidas asjad minevikus aset leidsid. See on üks vanimaid manipulatsioonitehnikaid. Ära lase end orki tõmmata.
  2. Ta keerab kõik sinu vastu. Psühhopaat süüdistab kõiges alati sind. Kui ta sind pettis, on asi kindlasti milleski, mis sina valesti tegid, eks ole? Ta süüdistab igas oma vales otsuses sind ning ütleb, et sina tõukasid ta tegudele või panid ta end halvasti tundma. Ära usu seda juttu.
  3. Ta õõnestab sind. Psühhopaat püüab suhtes hoida võimupositsiooni ja seda on kõige lihtsam teha sind õõnestades, jättes mulje, et ta on sust parem. Ta püüab sind pere ja sõprade ees naeruvääristada ning endast head muljet jätta.
  4. Ta isoleerib su. See on asi, mida sa esmapilgul ei pruugi märgatagi. Püüdes sind kontrollida, isoleerib ta sind su perest ja sõpradest. Sina tahaksid minna välja ja lõbutseda, aga tal pole ju selleks tuju. Ja nii ka järgmisel korral … Tuleb tuttav ette? Varsti märkad, et ei kohtugi enam oma sõpradega. See on märkamatu manipuleerimine.
  5. Ta kinnitab, et kõik on sinu süü. See on viis, kuidas ta peseb endalt maha kõik patud. Psühhopaat ei suuda iial tunnistada, et on midagi valesti teinud, seega ajab ta kõik sinu kaela.

Vaata ka:

mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis

jaasulataja

Hoiatus: Eestis reklaamitud imeline jääsulataja – tegelikkuses petuskeem.

Eestis levib sotsiaalmeedias reklaamikampaania, mis lubab “elektromagnetilise molekulaarse” tehnoloogiaga lume ja jää eemaldamist autodelt. Kampaania

error: Sisu on kaitstud!