Sunday , 19 September 2021
pilt 1

5 kõige ülemuslikumat tähemärki on …

5 kõige ülemuslikumat sodiaagimärki.

Mõned inimesed on teistest ülemuslikumad ning see võib olla seotud nende sodiaagimärkidega. Kas tahaksid teada, missugused viis sodiaagimärki on kõige ülemuslikumad?
Enne kui alustame, soovime, et teaksid: ehkki ülemuslik iseloom võib mõnikord olla teiste jaoks ebameeldiv, ei ole see tingimata halb. Ülemuslikud inimesed teavad, mida nad elult tahavad, ja suudavad asju korda saata paremini kui enamik teistest inimestest. Just ülemuslikud inimesed on need, kes viivad maailmas ellu tähtsaid muudatusi. Seega pea alati silmas, et kõige ülemuslikumate sodiaagimärkide loetellu kuulumisega kaasnevad ka teatud eelised… Jää ülemuslikuks!

5: Lõvi

Lõvid on kurikuulsalt otsusekindlad, seega ei ole nende kõige ülemuslikumate sodiaagimärkide loetellu kuulumine üllatav. Nende ülemusliku käitumise viis on aga kõige pehmemate seas. Nad ei ole tegelikult iseloomu poolest väga nõudlikud, nad lihtsalt teavad, et peavad teiste lugupidamise ära teenimiseks olema tugevad.

Mida võib lõvilt oodata?

Ei midagi väga ebameeldivat, mõnikord annavad nad lihtsalt sõbralikult nõu, mille puhul on tegelikult tegemist nõudmisega. Enamalt jaolt on lõvi kamandamine aga lõbus, nii et pole vaja muret tunda, et lõvi hakkab sind taga kiusama. Lõvid on ranged ülemused, ausad sõbrad ja nõudlikud partnerid, ent kui suhtud neisse lugupidavalt, saad kindlasti nende tänu osaliseks.

Ülemuslikkuse tase skaalal 1-10

Halval päeval 6, heal päeval 3 või 4. Kui suhtled lõviga tema heal päeval, ei teki teil mingeid probleeme!
4: Skorpion

Skorpionid näevad maailma erilise nurga alt ja ülemuslikud on nad seetõttu, et püüavad selles pöörases maailmas endale kohta leida. Nad on väga pedantsed ja soovivad olla kõigis ettevõtmistes tõhusad, seetõttu ei meeldi neile laisad ega ebapädevad inimesed.

Mida võib skorpionilt oodata?

Skorpioniga asju ajades võib sageli kuulda sarkastilisi märkusi sinu vajakajäämiste kohta, ent nad ei avalda sulle survet, et asjad tehtud saaksid, sest nad ei suuda kaua korralagedust taluda ja ajavad asjad seetõttu ise korda, kui sina seda ei tee. Siiski, ehkki töö skorpioni hoolde jätmine annab sulle rohkem vaba aega, on selle hinnaks ka tema lugupidamine sinu vastu. See ei tule kasuks edutamislootustele või võimalustele saada luba veeta vaba nädalavahetus poistega (või tüdrukutega).

Ülemuslikkuse tase skaalal 1-10

7, kui sa ei mängi tema reeglite järgi, ja 4, kui kuulad teda ja noogutad tähelepanelikult (või vähemalt teeskled kuulamist). Seega ei midagi liiga dramaatilist, ära temaga ainult liiga kaua mängi. Seda pead sa kindlasti kahetsema!

3: Kalad

Kalade tähtkujus sündinud inimesed on äärmiselt intelligentsed ja intuitiivsed, seega ei saa nendega kergesti mängida ega neid petta. Nad suudavad peaaegu sinu hinge vaadata ja teavad väga hästi, mida peaksid tegema ja mida teha ei tohiks. Vähemalt nii arvavad nad ise…

Mida võib kaladelt oodata?

Kala ülemuslik käitumine ei ole otseselt ebaviisakas või allasuruv, ent see on järjekindel. Kui kala saab teada, et sa ei tee midagi, mida peaksid tegema, asub ta kohe sinu kallal nääksuma. Mõnda aega suudad ehk tema ootusi edukalt ignoreerida, ent viimaks murdud tema pehme surve all ja teed, nagu ta soovib, et temast lahti saada. Nutikas, eks ole?

Ülemuslikkuse tase skaalal 1-10

Alguses 4 või 5, ent kui sa tema ootusi piisavalt kiiresti ei täida, võib see kerkida väga ebameeldiva 8-ni!
2: Neitsi

Jaga

Vaata ka:

huntminuaeg

Need 3 tähemärki elavad hundiseaduste järgi ehk neid on juba sünnist saati õnnistatud hundi vaistuga

On inimesi, kes on sünnist saati õnnistatud hundi vaistuga. Nad elavad vastavalt oma rangete reeglite …

218652 680x450 horoscope wheel signs 650x430 1 600x397 2

Loe, mille järgi tunned ära, mis tähtkujust inimesega on tegu?

Kuidas saada aru, millises tähtkujus keegi sündinud on? Siin on teile väikene spikker, mille järgi …

pound euro exchange rate brexit news dollar gbp latest 899653

Üks tähemärk saab septembrikuus suure summa raha.

Planeetidel on meile ilusaid üllatusi varuks selle aasta septembrikuuks. Mõned tähemärgid leiavad sellel kuul armastuse, …

horoskoop

Nädala horoskoop 13 september – 19 september 2021.a

JÄÄR 21. märts – 19. aprill Algav nädal toob Jäärale vajaduse vaadata üle kõik tervisega …