Erakorralised uudised
pilt 1

5 kõige ülemuslikumat tähemärki on …

5 kõige ülemuslikumat sodiaagimärki.

Mõned inimesed on teistest ülemuslikumad ning see võib olla seotud nende sodiaagimärkidega. Kas tahaksid teada, missugused viis sodiaagimärki on kõige ülemuslikumad?
Enne kui alustame, soovime, et teaksid: ehkki ülemuslik iseloom võib mõnikord olla teiste jaoks ebameeldiv, ei ole see tingimata halb. Ülemuslikud inimesed teavad, mida nad elult tahavad, ja suudavad asju korda saata paremini kui enamik teistest inimestest. Just ülemuslikud inimesed on need, kes viivad maailmas ellu tähtsaid muudatusi. Seega pea alati silmas, et kõige ülemuslikumate sodiaagimärkide loetellu kuulumisega kaasnevad ka teatud eelised… Jää ülemuslikuks!

5: Lõvi

Lõvid on kurikuulsalt otsusekindlad, seega ei ole nende kõige ülemuslikumate sodiaagimärkide loetellu kuulumine üllatav. Nende ülemusliku käitumise viis on aga kõige pehmemate seas. Nad ei ole tegelikult iseloomu poolest väga nõudlikud, nad lihtsalt teavad, et peavad teiste lugupidamise ära teenimiseks olema tugevad.

Mida võib lõvilt oodata?

Ei midagi väga ebameeldivat, mõnikord annavad nad lihtsalt sõbralikult nõu, mille puhul on tegelikult tegemist nõudmisega. Enamalt jaolt on lõvi kamandamine aga lõbus, nii et pole vaja muret tunda, et lõvi hakkab sind taga kiusama. Lõvid on ranged ülemused, ausad sõbrad ja nõudlikud partnerid, ent kui suhtud neisse lugupidavalt, saad kindlasti nende tänu osaliseks.

Ülemuslikkuse tase skaalal 1-10

Halval päeval 6, heal päeval 3 või 4. Kui suhtled lõviga tema heal päeval, ei teki teil mingeid probleeme!

4: Skorpion

Skorpionid näevad maailma erilise nurga alt ja ülemuslikud on nad seetõttu, et püüavad selles pöörases maailmas endale kohta leida. Nad on väga pedantsed ja soovivad olla kõigis ettevõtmistes tõhusad, seetõttu ei meeldi neile laisad ega ebapädevad inimesed.

Mida võib skorpionilt oodata?

Skorpioniga asju ajades võib sageli kuulda sarkastilisi märkusi sinu vajakajäämiste kohta, ent nad ei avalda sulle survet, et asjad tehtud saaksid, sest nad ei suuda kaua korralagedust taluda ja ajavad asjad seetõttu ise korda, kui sina seda ei tee. Siiski, ehkki töö skorpioni hoolde jätmine annab sulle rohkem vaba aega, on selle hinnaks ka tema lugupidamine sinu vastu. See ei tule kasuks edutamislootustele või võimalustele saada luba veeta vaba nädalavahetus poistega (või tüdrukutega).

Ülemuslikkuse tase skaalal 1-10

7, kui sa ei mängi tema reeglite järgi, ja 4, kui kuulad teda ja noogutad tähelepanelikult (või vähemalt teeskled kuulamist). Seega ei midagi liiga dramaatilist, ära temaga ainult liiga kaua mängi. Seda pead sa kindlasti kahetsema!

3: Kalad

Kalade tähtkujus sündinud inimesed on äärmiselt intelligentsed ja intuitiivsed, seega ei saa nendega kergesti mängida ega neid petta. Nad suudavad peaaegu sinu hinge vaadata ja teavad väga hästi, mida peaksid tegema ja mida teha ei tohiks. Vähemalt nii arvavad nad ise…

Mida võib kaladelt oodata?

Kala ülemuslik käitumine ei ole otseselt ebaviisakas või allasuruv, ent see on järjekindel. Kui kala saab teada, et sa ei tee midagi, mida peaksid tegema, asub ta kohe sinu kallal nääksuma. Mõnda aega suudad ehk tema ootusi edukalt ignoreerida, ent viimaks murdud tema pehme surve all ja teed, nagu ta soovib, et temast lahti saada. Nutikas, eks ole?

Ülemuslikkuse tase skaalal 1-10

Alguses 4 või 5, ent kui sa tema ootusi piisavalt kiiresti ei täida, võib see kerkida väga ebameeldiva 8-ni!

2: Neitsi

Kõigi ümbritsevate inimeste õnnetuseks on ülemuslik neitsi lihtsalt õel. Nad ei ole tavaliselt eriti kannatliku iseloomuga, ent on emotsionaalsed, ja nende kahe omaduse kombinatsioonist tekib mõnikord suuri ülemuslikke käskude, põlguse ja erinevates vormides karistuste plahvatusi. See sobib täiuslikult otsustusvõimetutele ja masohhistlikele inimestele, eks ole?

Mida võib neitsilt oodata?

Peaaegu kõike, mida oled näinud halvimates unenägudes. Kui miski ei ole nii, nagu neitsi seda ette kujutab, ole valmis katkematuks näägutamiseks, mis läheb mõnikord liiga kaugele ning muundub vihaseks kriitikaks, mis jätab sinu enesekindluse kildudena põrandale. Positiivne on aga see, et kui täidad neitsi ootused vähemalt osaliselt, premeeritakse sind ohtralt. Võtmesõnaks on siin kompromiss!

Ülemuslikkuse tase skaalal 1-10

Kahjuks on see enamasti 7 või 8. Lepi neitsiga sellisena, nagu ta on, või põgene nii kaugele, kui saad!

1: Kaalud

Kaalude ülemuslikkus on kõige hirmuäratavamat tüüpi ülemuslikkus – vaikiv. Nad ei kamanda sind otseselt, ent sunnivad sind tegema seda, mida soovivad, „loominguliste“ meetodite abil. See teeb neist äärmiselt tõhusad juhid, seega premeeritakse nende nõudlikku iseloomu tavaliselt personaalse eduga.

Mida võib kaaludelt oodata?

Kui sa ei saa aru, missuguses suunas ta püüab sind vaikselt müksata (või lihtsalt ei tee temast välja), ootab sind lähemal paaril päeval või nädalal ees järgmine: vaikimine, halb tuju, lugupidamatu suhtumine, karmid ja ootamatud märkused sinu välimuse/intelligentsuse/oskuste kohta ja ka füüsiline valu… Ei-ei, me teeme nalja. Viimase osas (füüsiline valu). Kõik ülejäänu vastab tõele. Edu sulle! Siiski pea meeles, et vaatamata äärmuslikele meetoditele on tema kavatsused alati head. Ta lihtsalt soovib, et asjad saaksid tehtud.

Ülemuslikkuse tase skaalal 1-10

Kui teed nii, nagu ta käsib, ei tohiks see tõusta kõrgemale 5-st või 6-st. Kui sa nii ei tee, kerkib see kahjuks üsna lähedale 10-le.

Vaata ka:

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 15.07 – 16.07.2024

Tallinn 15.07 kell 13.07 laekus häirekeskusele teade, et Põhja-Tallinnas Stroomi ranna ääres on inimene jäänud

Allan Parik

Allan Parik SEB majandustulemustest: eraisikute aktiivsus taastumas

SEB Grupp avaldas täna 2024. aasta esimese kuue kuu majandustulemused, mille kohta leiab info aadressilt: www.sebgroup.com/ir.