Erakorralised uudised
poker 2198117 1920

5 asja, mida veebikasiino valimisel arvestada

Online kasiinode uued kliendid on tavaliselt segaduses just enda jaoks  parima kasiino valimisel, kuna nende valik on lihtsalt tohutu ja uusi lehti lisandub pidevalt. Iga online kasiino on mängude, tarkvara, klienditeeninduse, operaatori, makseviiside, tutvustuste, lojaalsuspreemiate, boonuspakkumiste ja kasiinotingimuste osas erinev, muutes tulevaste klientide jaoks valiku väga keeruliseks. Seetõttu oleme kokku pannud nimekirja viiest omadusest, mida uus online kasiino mängija peaks enne online kasiinosse registreerumist arvesse võtma, et leida just endale sobivaim koht meele lahutamiseks.

1.   Kasiino litsents

Mängijad peaksid veebikasiino valimisel arvestama kasiino poolt teenindavate piirkindadega, sest hasartmänguseadused on riigiti erinevad ja mainekad online kasiinod ei tegutse riikides, kus on hasartmängud keelatud või ei ole seda legaliseeritud. Parimad online kasiinod tegutsevad ainult riikides, mis on neile selleks litsentsi andnud. Seega peaksid mängijad registreeruma ainult veebikasiinodes, mis on Eestis litsentseeritud, ehk Eesti Maksu- ja Tolliametis kenasti arvel. Juhul kui soovid mängida kasiinos, mis ei ole Eesti litsentsiga, peaksid sa veenduma, et kasiino on saanud litsentsi mainekas litsentsimisjurisdiktsioonis, nagu Mani saar, Malta, Kahnawake ja Curacao. Sellekohase info saad lugedes kasiino tingimusi näiteks lehel https://www.kasiino365.com/ või võttes ühendust kasiino klienditeenindusega.

2.   Ühilduvus sulle sobivate seadmetega

Online kasiino valimisel peaksid mängijad arvestama ka sellega millist seadet nad kasutavad. Näiteks kui sa soovid mängida liikvel olle võid sa pettuda, kui registreerud veebikasiinosse, mis ühildub ainult lauaarvutitega. Õnneks töötavad parimad online kasiinod peaaegu kõigi brauserite ja seadmetega ning pakuvad nii veebipõhiseid kui ka allalaaditavaid rakendusi nii iOS-i kui Androidi seadmetele.Uusimad ja parimad kasiinod kasutavad HTML5 tehnoloogiat, et võimaldada mängijatel pääseda mängudele ligipääs mitmes seadmes ilma tarkvara alla laadimata. Teisest küljest võivad mängijad, kes kasutavad ainult laua- või Mac-arvuteid, eelistada registreeruda allalaetavates kasiino rakendustes. Kui plaanid mängida liikvel olles, peaksid nad valima ka veebikasiinosid, mis pakuvad ka mobiilseadmetele mõeldud mänge, et saada sellest parim kogemus.

3.   Mängud ja tarkvara

Kuna tarkvara on veebikasiino hing, peaksid mängijad online kasiino valimisel arvestama selle tarkvara pakkujate või mängude tootjatega. Online kasiinosid võivad toetada üksikud tarkvarapakkujad, nagu Real Time Gaming (RTG), Rival, Microgaming ja Playtech. Teise võimalusena võivad nad pakkuda mänge mitmelt pakkujalt, nagu Microgaming, Net Entertainment, Play N Go, NextGen ja BetSoft Gaming. Igal pakkujal on oma eelised ja puudused. Näiteks Microgaming on tuntud oma arendatavate mängude hulga poolest, BetSoft on laialdaselt tunnustatud oma 3D-mängude poolest, Rival on tuntud oma interaktiivsete automaatide ehk iSlotside poolest ja Playtech on kuulus oma Marveli progressiivsete mänguautomaatide poolest.

4.   Boonuspakkumised

Online kasiinod pakuvad mitmeid boonuseid, millest enamik on seotud läbimängimisnõuetega. Mängijad peaksid veenduma, et neid panustamisnõudeid oleks lihtne täita, kui nad valivad endale registreerumiseks sobivat online kasiinot. Mõnes kasiinos võid leida ka pärleid, mis võimaldavad sul ilma läbimängimisnõudeta tasuta keerutusi nautida ja võidu korral ka võite välja võtta. Igal juhul võivad boonused olla kui tahes ahvatlevad, loe alati nendega kaasnevad tingimused enne sissemakse tegemist hoolikalt läbi.

5.   Sisse- ja väljamaksed

Parimad veebikasiinod pakuvad erinevaid maksevõimalusi, nagu deebetkaardid, ettemakstud kaardid, e-rahakotid, krüptovaluutad nagu Bitcoin, pangaülekanded, elektroonilised vautšerid nagu PaySafeCard ja eestlaste seas hinnatud Trustly. Reeglina on Eestis toimivatel online kasiinodel makseviiside valik lai ning enamus neist teostavad maksed loetud minutitega.

Oma vajadustele kõige paremini vastava online kasiino valimine on kunst. See nõuab palju tööd ja uutele mängijatele võib see üle jõu käia, seetõttu leiad abi sellistest juhenditest ja ka kasiinode arvustustest. Uuri kasiinode kohta ning tutvu ka nende tingimuste ja boonustega, et leida just endale sobivaim koht, kus oma meelt lahutada.

allikas: eestinen.fi

Vaata ka:

polina kuzovkova duKqXPO5Mdc unsplash

Sel nädalavahetusel on eriti soodne kodus olemine järgmistele tähemärkidele:

Vähk (22. juuni – 22. juuli) Vähk on loomult koduarmastaja, kes hindab turvalisust ja mugavust.

vangla

Endine pankrotihaldur Veli Kraavi tunnistas kohtus 1,5 miljoni euro omastamist

„Mul ei ole midagi ka reaalse vabadusekaotuse vastu,“ tegi endine edukas advokaat ja pankrotihaldur Veli Kraavi (52)