0.1 C
Tallinn
Teisipäev 28. märts 2023
Horoskoop4 tähemärki, kel on raske öelda oma kaasale „ma armastan sind”

4 tähemärki, kel on raske öelda oma kaasale „ma armastan sind”

4 tähemärki, kel on raske öelda oma kaasale „ma armastan sind”

Neitsi (23.08-22.09)

Neitsi tunneb end piisavalt hästi, et aru saada, kui keegi on tema südame võitnud. Paraku tal on oma nägemus, et kuidas asjad peaksid edasi arenema, ja see peab olema täiuslik. Ajastus peab õige olema, mõlemad peavad vaimselt samas kohas olema ja mingeid kasvõi teoreetilisi ohumärke tekkida ei tohi, mis võiks meelt muutma panna.Neitsi on seega liiga analüüsiv ja võib õiget hetke liiga kaua oodata, mil oma tunded partnerile teatavaks teha.

Skorpion (23.10-22.11)

Võiks eeldada, et Skorpioni kirglik ja romantiline loomus muudab talle armastuse sõnadesse panemise pigem kergeks. Aga hoolimata sellest, mis möllab ta hinges, ei pruugi ta seda välja näidata. Skorpion võib partnerit enda jaoks täiesti piisavalt tundma õppida ja ikkagi varjata, et kui palju ta hoolib.

Öelda „ma armastan sind”, olgu siis esimesena või vastu, tähendab enda kõige haavatavama osa paljastamist, mis on Skorpionile alati raske. Isegi, kui ta seda tõesti öelda tahab, nõuab selline avatus temalt kõvasti endaga heitlemist.

Veevalaja (21.01-18.02)

Armastamine valmistab Veevalajale tihti natuke ebamugavust, sest tema jaoks pole tavaline teise inimese vastu nii tugevaid tundeid kogeda. See pole aga peamine põhjus, miks ta võib vältida „kolme väikese sõna” ütlemist.

Asi on pigem selles, et ta hindab oma loomulikku elurütmi ja vabadust nii kõrgelt, et hakkab armastusest rääkimise eel alati sisimas kahtlema, et kas ikka tasub nii kaugele minna.

Tunnete väljendamine pole väike asi ja armastust ei peaks niisama kinnitama – Veevalaja teab, et sellistel sõnadel on kaalukust. Ta peab tõesti täiest hingest uskuma, et asi on seda väärt, ja isegi siis on see tema jaoks raske.

Ambur (23.11-21.12)

Amburile on teise inimesse kiindumine põhimõtteliselt kerge: see tekitab elevust, positiivseid tundeid ja igasuguseid meeldivaid tulevikuväljavaateid. Ka on tema jaoks kerge teistele oma huvi üles näidata – aga raskused tekivad tunnete sõnalise väljendamisega.

Ambur teab küll, et „armastan sind” on väga tore öelda, aga ta adub samas, et see muudab suhte hoobilt palju tõsisemaks. Amburile meeldib aga suhetes kergus ja mängulisus, nii et ta kardab armastusest rääkides seisu hoobilt ebavajalikult raskemaks muuta.

Veel artikleid