Erakorralised uudised
lea dubedout N6STB5KbRUU unsplash

3 ülikurba põhjust, miks naised raskesti saadavaid mehi taga ajavad

“Raskesti saadavate” meeste tagaajamiseks võib olla mitmeid põhjuseid, mis peegeldavad sügavamaid emotsionaalseid vajadusi ja väljakutseid:

  1. Madal enesehinnang: Mõnikord võib inimese enesehinnang olla nii madal, et ta otsib kinnitust või heakskiitu “raskesti saadavate” partnerite poolt. Ta võib arvata, et kui suudab võita kellegi, kes tundub olevat raskemini kättesaadav, siis väärib ta selle isiku armastust ja tähelepanu. Selline käitumine võib olla katse täita tühimikku enesekindluse või eneseväärikuse puudumisel.

  1. Emotsionaalne turvalisus: Mõned inimesed võivad tunda end turvalisemalt ja mugavamalt suhetes, mis on alguses keerukamad või väljakutsuvamad. Nad võivad eelistada suhteid, mis nõuavad rohkem pingutusi ja vaeva, kuna see annab neile tunde, et nad võitlevad millegi väärtusliku eest. See võib tuleneda hirmust intiimsuse või läheduse ees ning soovist hoida teised inimesed emotsionaalsel kaugusel.

  1. Mustrid minevikust: Mõnedel inimestel võivad olla mustrid ja kogemused minevikust, mis mõjutavad nende suhteid ja romantilisi valikuid. Näiteks võib olla kogemus ebakindlast kiindumussuhtest lapsepõlves või minevikusuhetes, mis on kujundanud nende suhtumist romantilistesse suhetesse. Nad võivad otsida suhteid, mis kordavad minevikusündmusi või kinnitavad nende uskumusi suhete keerukusest.

Need on vaid mõned võimalikud põhjused, miks inimesed võivad olla altid “raskesti saadavate” partnerite tagaajamisele. On oluline mõista, et igal inimesel on oma ainulaadne taust ja kogemused ning suhete dünaamika võib olla keeruline ja mitmetahuline. Parima tulemuse saavutamiseks on oluline eneseanalüüs ja vajadusel abi otsimine professionaalselt terapeudilt või nõustajalt.

Vaata ka:

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 11.04 – 12.04.2024

Tallinn 11.04 kell 15.39 sõitsid päästjad Põhja-Tallinnasse Manufaktuuri tänavale, kust oli tulnud teade sügavasse kraavi

error: Sisu on kaitstud!