Erakorralised uudised
freestocks org ux53SGpRAHU unsplash 850x560 1

3 TÄHTKUJU, KES JÄÄVAD VEEL SELLEL AASTAL LAPSEOOTELE.

Rasedus võib üllatada meid ükskõik millal. Teinekord on see pika ja raske planeerimise tulemus, kuid teinekord võib see tabada meid ka täiesti ootamatult, sest ükski rasestumisvastane vahend ei kaitse meid raseduse eest sajaprotsendiliselt. Kui laps tunneb, et ta peab sinu ellu just sellel hetkel tulema, siis nii see ka juhtub. Oma osa mängib selles aga ka meie tähtkuju. Nimelt on kolm tähemärki, kes veel sellel aastal suure tõenäosusega rasedaks jäävad. 

Jäär

Põhjus, miks naised rasedust tihtipeale edasi lükkavad, on see, et emaks saamine on üks hirmutav asi. Vastutada teise inimolendi eest ning armastada teda siiralt kogu südamest võib naised esialgu ära hirmutada. Kui keegi aga selle vastutusega imehästi hakkama saab, siis selleks on Jäär. Jäär on kõige julgem tähemärk ning talle meeldivad väljakutsed. Jäär ei peida pead liiva alla ning ei jookse vastutuse eest minema. Kui need omadused kombineerida tema armastava loomuga ning vajadusega hoida ja hoolitseda, siis suure tõenäosusega jääb Jäär veel sellel aastal rasedaks.
Vähk

Vähil on loomupärane omadus kellegi eest hoolitseda ja kedagi poputada ning tal on komme need vajadused lapse näol ellu viia. Vähk on sündinud emaks. Kuigi ta võib väljastpoolt tunduda külm ja hoolimatu, siis tegelikult oma sisemuses on ta väga soe, armastav ja hooliv. Vähk ei oska olla isekas ning ta seab alati lapse vajadused enda omadest tähtsamaks. Just nende omaduste tõttu võib veel sellel aastal teda rasedustestil kaks triipu ees oodata.

Kaalud

Kaalude jaoks on armastus väga oluline. Palju olulisem kui paljude teiste tähtkujude jaoks. Kaalud elavad armastuse nimel – see annab nende elule mõtte. Kui Kaalude ellu saabub inimene, keda ta kogu südamest armastab, siis järgmiseks sammuks on loomulikult lapse saamine. Kaaludest saab suurepärane ema – nad on õiglased ja toetavad. Ka kõige pöörasemas majapidamises suudavad Kaalud oma lapsele stabiilsust ja kindlustunnet pakkuda.

Vaata ka:

www.minuaeg.com

5 Head Enesetunde Nõuannet Murtud Südame Viivitamatuks Terveks Ravimiseks

Anna Endale Aega ja Ruumi Võta endale aega, et oma tundeid läbi töötada. Luba endal

75a2c039 5177 481c 88c9 822031aaff18

Kuidas Tuua Oma Ellu Küllust: Praktilised Sammud ja Harjumused

Külluse toomine oma ellu on kombinatsioon mõtteviisist, tegudest ja harjumustest, mis aitavad kaasa positiivsele ja