Wednesday , 19 June 2024
horoscope 2

3 tähemärki, kellel tuleb reede 24.05 hea päev ja 3 tähemärki, kellel mitte nii hea

Mitte nii hea päev: Reede, 24. mai 2024

 1. Kaksikud
  • Miks: Full Moon Amburis toob esile emotsionaalsed väljakutsed ja rahutuse, kuna mõned vajadused ei pruugi olla täidetud. Jupiteri liikumine aitab küll selgust tuua, kuid see võib võtta aega.
 2. Neitsi
  • Miks: Emotsionaalne korratus ja sisemine ebamugavus võivad segada täna romantilise elu sujuvust. Full Moon Amburis toob esile vajaduse tasakaalustada kodune elu ja töö, mis võib tekitada pingeid.
 3. Skorpion
  • Miks: Jupiteri ja Pluto joondumine võib tuua esile minevikuprobleemid ja vajaduse muutustega kohaneda. See võib põhjustada emotsionaalset stressi ja vajadust sisemise töö järele.

Loe ka: Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Hea päev: Reede, 24. mai 2024

 1. Sõnn
  • Miks: Venus ja Jupiter on Sõnni märgis, mis toob kaasa sarmi ja enesekindluse. See on suurepärane aeg oma suhete edendamiseks ja oma soovide saavutamiseks. Tunned end positiivselt ja valmis looma sügavaid ühendusi.
 2. Kaalud
  • Miks: Mars Jääras aktiveerib Kaalude romantilise elu, tuues esile tugeva otsusekindluse ja motivatsiooni suhteid arendada. Tähtis on pidada avameelseid vestlusi oma partneriga, mis aitab selgust ja harmooniat tuua.
 3. Vähk
  • Miks: Venus Kaksikutes toob tugeva romantilise fookuse ja võimaluse sügavateks ühendusteks. Oluline on olla aus ja avatud oma partneri suhtes, mis aitab armastusel õitseda.

Vaata ka:

Eduard Hvalovski

Politsei otsib 24-aastast Eduard Hvalovskit, kes hoiab kõrvale kriminaalmenetlusest

Eduard Hvalovski on toime pannud mitmeid isikuvastaseid kuritegusid. Hetkel hoiab mees kõrvale kriminaalmenetlusest ning on

53802136714 b38b2342e4 c

Transpordiameti hüdrograafid leidsid tundmatu laevavraki

Transpordiameti hüdrograafiaosakond avastas eelmisel nädalal Läänemerest Liivi lahest Ruhnu lähistelt uue senitundmatu laevavraki. Hüdrograafiaosakonna juhataja