Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
DALL·E 2023 12 06 12.04.02 A vibrant and mystical collage representing the abundance in December 2023 for six zodiac signs Sagittarius Capricorn Aquarius Pisces Aries and
www.minuaeg.com

3 sodiaagimärki tunnevad end uskumatult seiklushimulisena reede 22. märtsil 2024

1. Lõvi (23. juuli – 22. august)

Lõvid on loomupäraselt seiklushimulised ja armastavad uusi asju proovida. 22. märtsil on see tunne eriti tugev ja nad tunnevad end tõmbatuna tundmatusse. See on suurepärane päev reisimiseks, uute hobide proovimiseks või spontaanseteks seiklusteks.

2. Ambur (22. november – 21. detsember)

Amburid on rändurid ja seiklejad ning neil on alati silmis sära uute paikade ja kogemuste järele. 22. märtsil on see soov eriti tugev ja nad tunnevad end tõmbatuna ebatavalistesse ja põnevatesse kohtadesse. See on suurepärane päev matkamiseks, telkimiseks või uute kultuuride avastamiseks.

3. Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalajad on iseseisvad ja originaalsed ning neile meeldib asju omamoodi teha. 22. märtsil on see iseseisvus eriti tugev ja nad tunnevad end tõmbatuna teekondadelt, mis viivad neid tavapärasest rajast eemale. See on suurepärane päev uute ideede uurimiseks, uute sõprade leidmiseks või oma mugavustsoonist väljumiseks.

Nõuanne:

Kuula oma seiklushimu ja avasta uusi asju. See aitab sul laieneda oma silmaringi, rikastada oma elu ja luua uusi mälestusi.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!