Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
ennustus horoskoop tarokaart minuaeg.com

3 sodiaagimärki pääsevad minevikust lahi reede 22. märtsil 2024

  1. märts 2024 on astroloogilises plaanis eriline päev, kuna Jupiter, õnne ja õitsengu planeet, liigub Jäärale. See annab positiivse hoo kõikidele sodiaagimärkidele, aga eriti neile, kellel on raskusi oma minevikuga.

Siin on kolm sodiaagimärki, kes pääsevad minevikust lahti alates 22. märtsist 2024:

1. Vähk: Vähi jaoks on see imeline aeg emotsionaalseks paranemiseks ja vabanemiseks. Jupiter Jääral aitab teil leida andestust ja rahu oma minevikuga. See on suurepärane aeg oma haavade ravimiseks ja uute peatükkide alustamiseks oma elus.

2. Skorpion: Skorpion on tuntud oma intensiivsuse ja kirgliku loomuse poolest. Jupiter Jääral aitab teil oma minevikuga silmitsi seista ja sellest lahti lasta. See on suurepärane aeg oma varjudega töötamiseks ja oma elus uue valguse leidmiseks.

3. Kalad: Kalad on unistavad ja tundlikud hinged. Jupiter Jääral aitab teil leida lootust ja optimismi tulevikuks. See on suurepärane aeg oma minevikuvalu maha jätmiseks ja uutele unistustele keskendumiseks.

Lisaks neile kolmele sodiaagimärgile tunnevad kõik märgid Jupiteri Jääral positiivset mõju oma emotsionaalsele heaolule. See on aeg vabanemiseks, andestuseks ja uute alguste jaoks. Kasutage seda energiat oma minevikuga rahu sõlmimiseks ja oma eluga edasi liikumiseks.

Märkused:

  • See on üldine ennustus ja see ei pruugi kõigile kehtida. Teie isiklik horoskoop sõltub teie sünnikuupäevast, -ajast ja -kohast.
  • Kui teil on raskusi oma minevikuga toimetulekuga, on soovitatav konsulteerida terapeudi või nõustajaga.
  • Oluline on olla enda vastu kannatlik ja anda endale aega paranemiseks.

Soovin teile kõigile vabanemist ja rahu oma minevikuga!

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!