Erakorralised uudised
ultra detailed nebula abstract wallpaper 7

3 Sodiaagimärki, Kes Tunnevad End laupäeval 11. Mail end Selgeltnägijana

Laupäeval, 11. mail 2024, võivad mõned sodiaagimärgid tunda eriti tugevat intuitiivset või selgeltnägija-tunnet. Neid iseloomustab tavaliselt suurenenud tundlikkus ja võime tajuda nii nähtavaid kui ka nähtamatuid jõude. Kolm sodiaagimärki, kes võivad sel päeval eriti tugevalt intuitiivsed olla, on:

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kalad on tuntud oma sügava intuitiivsuse ja empaatilisuse poolest. Planeet Neptuun, mis valitseb Kalade märki, suurendab nende loomulikku tundlikkust ja intuitiivset tajumist. Laupäeval võivad Kalad tunda, et nende võime tunnetada teiste emotsioone ja mõtteid on eriti tugev. See võib aidata neil mõista sügavamalt nende ümber olevate inimeste vajadusi ja tundeid, andes neile peaaegu selgeltnägija võimed.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Skorpionid on tuntud oma terava vaistu ja võime eest näha inimeste varjatud motiive. Marsi ja Pluuto mõjul, mis mõlemad valitsevad Skorpioni märki, on neil loomulik võime tunda ja märgata varjatud tõdesid. 11. mail võib see võime olla eriti esile tõstetud, aidates Skorpionil ära tunda olulisi tõdesid ja salajasi sõnumeid, mida teised võivad märkamata jätta.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Vähid, kes on tuntud oma kaitsva ja hooldava olemuse poolest, on samuti väga tundlikud ja intuitiivsed. Kuu, mis valitseb Vähi märki, toob esile nende emotsionaalse intelligentsuse ja sügava intuitiivse taju. Laupäeval võivad Vähid kogeda erakordset võimet mõista ja tõlgendada ümbritsevat emotsionaalset õhkkonda, andes neile peaaegu psüühilised võimed, eriti seoses nende lähedaste ja armastatud inimestega.

Need kolm märki võivad leida, et nende tavaliselt juba kõrge intuitiivne taju on 11. mail eriti võimendatud, andes neile võimaluse tunnetada ja mõista maailma viisil, mis tundub peaaegu selgeltnägija vääriline.

Vaata ka:

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

Eile toimus 6 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 16 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti.

Liiklusõnnetused 26.05.2024 kella 11.09 ajal juhtus liiklusõnnetus Rakvere linnas Laada tn 6a juures, kus 28-aastane