Wednesday , 19 June 2024
horoskoop minuaeg.com 2

3 Sodiaagimärki, kes On Sunnitud Tõele Vastu Astuma (Heas Või Halvas) teisipäeval 21.05.2024

1. Kaksikud (21. mai – 20. juuni) Kaksikud seisavad silmitsi oluliste tõdede ja otsustega oma elus. Tänu Pluto retrograadile Veevalajas ja Saturni poolruudule võivad Kaksikud leida end olukordades, kus nad peavad üle vaatama oma tööalased ja isiklikud investeeringud. See on aeg, mil mineviku vigu ja tegemata töid tuleb korrigeerida, et edasi liikuda kindlamal pinnal. Võimalikud probleemid bürokraatia ja ametiasutustega võivad samuti tõele näkku vaatamist nõuda.

2. Vähk (21. juuni – 22. juuli) Vähid võivad täna seista silmitsi oluliste isiklike ja tööalaste muutustega. Pluto retrograadne liikumine ja Saturni aspektid toovad esile vajaduse vaadata üle mineviku tegemised ja otsused. See on aeg, mil on oluline hinnata, kuidas varasemad otsused ja tegevused on mõjutanud praegust olukorda ning mida on vaja muuta, et saavutada parem tulevik. Võib tekkida võimalusi, mis nõuavad julgeid samme ja tõe tunnistamist oma eesmärkide ja unistuste saavutamiseks.

3. Skorpion (23. oktoober – 21. november) Skorpionid on täna sunnitud tõele näkku vaatama seoses karjääri ja isiklike suhetega. Pluto retrograadne liikumine Veevalajas ja Saturni poolruut toovad esile vajaduse teha olulisi muutusi ja kohandusi oma elus. Võimalik, et Skorpionid peavad kaaluma karjäärimuutusi või uute oskuste omandamist, et edasi liikuda. Samuti võivad esile kerkida probleemid, mis nõuavad ausust ja avatud suhtlemist, et lahendada keerulisi olukordi ja saavutada harmoonia.

Need kolm sodiaagimärki kogevad täna suuri väljakutseid ja võimalusi, mis nõuavad neilt tõe tunnistamist ja vajalike muudatuste tegemist oma elus. Oluline on olla aus iseenda ja teiste suhtes ning teha vajalikke samme edasiliikumiseks.

Vaata ka:

53802136714 b38b2342e4 c

Transpordiameti hüdrograafid leidsid tundmatu laevavraki

Transpordiameti hüdrograafiaosakond avastas eelmisel nädalal Läänemerest Liivi lahest Ruhnu lähistelt uue senitundmatu laevavraki. Hüdrograafiaosakonna juhataja

USA aukonsulid 1

Välisminister Tsahkna USA aukonsulitele: olete oluline täiendus meie diplomaatilisele võrgustikule

Välisminister Margus Tsahkna kohtus täna, 19. juunil Eesti aukonsulitega Ameerika Ühendriikides, et tutvustada Eesti välispoliitika