Neljapäev , 28 september 2023
Erakorralised uudised
horoscope 2

3 sodiaagimärki, kelle armuelu saab nüüd tuule tiibadesse

SÕNN

Sõnn muutub nüüd tähelepanumagnetiks! Kuna Sõnni valitsev Veenus on saabunud koju, võib Sõnn viimaks päriselt lõõgastuda ja elu nautida. Kõik, mis vaja, tuleb temani ise. Mida rohkem Sõnn end naudib, seda enam armastust, toetust, hellust ja tähelepanu ta ligi tõmbab. Veenus on väga magnetiseeriv. Veenuse mõju all ei pea inimesed ise aktiivselt midagi taga ajama – elu tuleb nendeni, kui nad vaid valivad iseennast. Sõnni parimad omadused tulevad nüüd kergusega esile ja lihtsalt kutsuvad teda armastama.

SKORPION

Skorpioni puhul aktiveerib Veenus just tema partnerid. Skorpion tajub selgelt, et armastus käib ja tuleb nüüd partneri(te) kaudu ja tal on vaja olla kellegagi koos, et maitsta elu magusamaid vilju. Partnerlused muutuvad nüüd harmoonilisemaks ja kergemaks. Lihtne on endast teistele head muljet jätta ja partnerid märkavad ning tunnustavad Skorpionit. See Veenus ei lase Skorpionil üksi olla. Võimalik ka, et partnerid vajavad Skorpionit nüüd rohkem ja pöörduvad tihti tema poole. Skorpioni jaoks avalduvad sel perioodil suhtes olemise suurimad rõõmud ja naudingud.

KALJUKITS

Veenus Sõnnis aktiveerib Kaljukitse rõõmu, romantika, loovuse ja südamesoovide valdkonda. Selles energias on kerge ära armuda! Ent vahel toimub kõigepealt armumine elusse ja selle ilusse ning alles seejärel saabub ka partner, kellega neid tundeid jagada. Universumi kõrgem eesmärk on tuletada Kaljukitsele meelde, mida tähendab kergus, nauding ja sügav rõõm. See äratab ka sisemise lapse ja loovuse. Suhted muutuvad mängulisemaks ja pole ime, kui järsku inimesed Kaljukitsega ootamatult flirtima hakkavad. 

elu24.postimees.ee

Vaata ka:

jurisdiction 677940 1280 jpg

Tähtkuju kaalud: Mis teeb teid eriliseks?

Kaalud on sünnilt kunstnikud, tasakaalustajad ja suhtlemise võlurid. Kaalud on astroloogilises maailmas tuntud kui suurepärased …