-0.5 C
Tallinn
Pühapäev 5. veebruar 2023
Huvitavat29.11 Tarokart on SAUAD 6

29.11 Tarokart on SAUAD 6

Tänane päev peaks kujunema Sinu jaoks päris heaks. Kõikvõimalikud võidud on kerged tulema. Saad enda üle uhkust tunda ning Sinu ettevõtmised kujunevad päris headeks. Samas on ohuks see, et muutud liialt enesekindlaks. See võib kaasa tuua tagasilööke.

Sinu tahtejõud võidakse täna proovile panna. Oluline on see, et annaksid endast parima ja teeksid kõiki asju korralikult. Pealiskaudsus maksab valusalt kätte.

Sinu emotsioonid on praegu tavalisest enam esiplaanil. Neid tuleb rohkem kontrollida, et teiste inimestega mitte probleemide keskele sattuda.

Täna on suurepärane päev selleks, et mõtleksid rohkem oma tulevikule. Mõtle, mida oled suutnud saavutada ja kuhu poole sooviksid edasi liikuda. See annab Sulle paremad võimalused edaspidi paremate otsuste langetamiseks.

Oled täna küllaltki individualistlik. Teiste inimestega koostöö ei suju nii hästi, kui Sa seda oleksid võib-olla soovinud. Arusaamatused on samuti kerged tekkima. Peamiselt on see tingitud sellest, et Sa ei ole valmis kompromissidele minema. Arvad, et Sinu arvamused on kõige õigemad ja paremad.

Hoidu täna kiirustamisest. Kõik oma tegemised tuleks hoolikalt ette planeerida ja läbi mõelda. Liigne enesekindlus ja usk sellesse, et kõik laabub, võivad olla kurjast.

Täna on suurepärane aeg selleks, et oma oskusi täiendada. Haarad kõikidest uutest võimalustest kinni, mis selliseid arenguvõimalusi pakuvad.

Ära mõista teisi inimesi hukka, sest Sa ei tea nende olukorda ja nende oskusi.

Täna on hea päev reisimiseks. Samas ei tohiks reisimisel mitte midagi juhuse hooleks jätta. Väga suurt tähelepanu tuleks pöörata sellele, et oleksid rahaliselt kindlustatud, kui ka seda, et kõik dokumendid oleksid korras. Tuleks mõelda rohkem sellele, kuidas ennast võimalike varguste eest kaitsta.

Veel artikleid