Erakorralised uudised
vota sellist olukorda kui voimalust1

15 nippi, et olla õnnelikus kaugsuhtes.

Kaugsuhtes olemine ei ole just kõige lihtsam variant. Üksteisest lahus olemine võib muuta asjad keeruliseks, sest hinges valitseb igatsus, kurbus ja üksildus. Kuid kaugsuhtel võib varuks olla ka positiivseid üllatusi, sest üksteisest lahus olemine muudab isegi kõige väiksemad pisiasjad väärtuslikuks. Kuidas ületada kaugsuhtega kaasnev masendus ja olla tõeliselt õnnelik? Toome sinuni 15 parimat võimalust, kuidas saad partneriga olla õnnelikus kaugsuhtes.

1. Võta sellist olukorda kui võimalust

Kui sa soovid elada partneriga koos, peate kõigepealt õppima elama teineteisest lahus. Seetõttu proovi võtta oma kaugsuhet kui ideaalset võimalust, kus saate panna oma armastuse proovile. Ära keskendu sellele, kuidas kaugsuhe viib teid üksteisest kaugemale, vaid võta olukorda kui võimalust arenemiseks ja kasvamiseks. Usu sellesse, et selline kogemus muudab teie suhte tugevamaks ja annab ühisele tulevikule tugeva vundamendi.

2. Pange eelnevalt paika põhireeglid

Teil mõlemal peab olema selge ja üheselt mõistetav arusaam, mida te kaugsuhtest ootate. Pange eelnevalt paika põhireeglid, et hiljem ei peaks pettuma. Kui tihti soovite päevas minimaalselt omavahel suhelda? Kui tihti soovite üksteisel külas käia? Millised on sinu ootused, kuidas te käitute, kui olete lahus? Mis langeb teie arvates kaugsuhte ajal petmise kategooria alla? Kindlam on eelnevalt selliseid küsimusi partneriga arutada, et teaksite mõlemad üksteise seisukohta ja arvamust, kuidas peaks kaugsuhe toimima.

3. Suhelge üksteisega sageli

Kõige tähtsam on hoida partnerit kursis oma eluga. Räägi kaaslasele, kuidas su päev möödus, millega tegelesid ja mida huvitavat päeva jooksul juhtus. Kui elad üksinda oma elu ega räägi kaaslasele avameelselt oma elusündmustest, mõistab partner ühel hetkel, et ta ei tunne sind enam. Et olla õnnelikus kaugsuhtes, proovi kallimaga suhelda nii tihti kui võimalik. Helistage teineteisele, saatke pidevalt sõnumeid ja rääkige videokõnede teel. Ole teadlik, kuidas partneril läheb ja ole avatud talle oma elu jagama.

4. Saatke teineteisele tihti pilte

Jäädvusta endast päeva jooksul pilte ja saada need kallimale, et jagada talle päeva jooksul saadud kogemusi. Niimoodi avaneb ideaalne võimalus olla üksteise eluga paremini kursis ja vältida kaugsuhte tõttu lahku kasvamist.

5. Tooge kaugsuhtesse romantikat

Romantika toob teie kaugsuhtesse mängulisust, muudab teie päevad särtsakamaks ja aitab teil püsida kaugsuhtes õnnelikuna. Ole loominguline ja väljenda oma tundeid romantiliselt. Saada kallimale armas sõnum, kui väga sa teda igatsed. Korralda romantiline puhkusereis, kui saate mõneks ajaks kokku. Koosta tema jaoks armas video, kus on teie ühised pildid ja taustaks tema lemmiklugu. Mõtle välja armastus luuletus, tee talle hommikul kompliment või saada kulleriga armas kingitus. Paku kallimale romantikat, et näidata välja, kui palju temast hoolid.

6. Väldi ohtlikke olukordi

Kui tead, et partnerile ei meeldiks, kui pidutsed hommikuni ööklubis, siis oleks targem seda vältida. Ära tee seda salaja, sest kallim on eemal ega saa sellest kunagi teada. Samuti võib kaugsuhte ajal tekkida emotsionaalne afäär, ilma et sa seda märkaksid. Kas sul on tekkinud töö juures uus silmarõõm, kellega suhtled viimasel ajal päris tihti? Või on keegi sinu sõpruskonnast sulle veidi külge hakanud lööma? Märka juba varakult, kas tegemist võib olla ohuga, mis mõjub sinu kaugsuhtele negatiivselt. Kui soovid olla õnnelikus kaugsuhtes, pead vältima esialgu tundunud süütuid olukordi, mis võivad lõpuks hävitada sinu suhte.

7. Tehke asju üheskoos

Kuigi te ei ole üksteisega koos, ei tähenda see, et te ei saaks koos lõbusalt aega veeta. Mängige koos arvutimänge. Vaadake koos samal ajal filmi. Tehke videokõne ja laulge teineteisele. Šopake koos e-poes ja ostke üksteisele kingitusi. Mine välja jalutama, tee samal ajal kallimaga videokõne ja rääkige teineteisega. Kasuta ära tänapäeva tehnoloogiat, mis annab sulle võimaluse olla kaaslasele nii lähedal, kuigi tegelikult olete kaugel. Ole loominguline ja spontaanne, et leida põnevaid lahendusi, kuidas veeta rohkem koos aega.

8. Mis on kaugsuhte eesmärk?

Kaugsuhe ei saa jääda igaveseks kaugsuhteks, vaid see peaks olema periood, millele hiljem järgneb ühine tulevik. Seetõttu peate te mõlemad teadma, kui kaua te olete lahus, mis on kaugsuhte eesmärk ja mis saab tulevikus. Rääkige omavahel sellistest olulistest teemadest, et saada teada, kas teie eesmärk on ühine. Ära unusta, et kaugsuhe võib toimida vaid juhul, kui panustate sellesse piisavalt ja liigute koos samas suunas.

9. Külastage üksteist

Külaskäigud on iga kaugsuhte tõelised tipphetked. Sa oled oodanud nii kaua, et teda lõpuks näha. Sa oled tundnud meeletut igatsust, et temaga koos olla ja tema käest kinni hoida. Sellised hetked on kaugsuhte ajal nii erilised. Seetõttu on oluline teineteist külastada nii tihti kui võimalik. Mine kaaslasele külla, kutsu ta nädalavahetuseks enda juurde või planeerige minipuhkus paariks päevaks. Hellitage üksteist ja nautige neid imelisi hetki, kui saate jalutada käest kinni ja uinuda teineteise embuses.

10. Jääge alati ausaks

Ole avameelne ja räägi kallimale, mis sind vaevab. Räägi partnerile, mis teeb su kaugsuhte ajal ebakindlaks, kas tunned veidi armukadedust, mida sa kõige rohkem kardad või kas tunned üksildust. Sa ei pea kõikide muredega üksinda tegelema. Ole aus ja avatud ning las kallim olla sulle raskel ajal toeks. Pea meeles, et probleemile on alati lihtsam läheneda siis, kui probleem ei ole veel kasvanud liiga suureks, kui rääkida sellest avameelselt siis, kui on juba liiga hilja.

11. Ole teadlik partneri päevakavast

Kasulik on teada, millal on kallim hõivatud ja millal on tal rohkem vaba aega. Vaid nii saad talle helistada õigel ajal, et mitte segada tema ärikohtumist või tähtsat koosolekut. Rääkige üksteisele nii väikestest kui ka suurtest sündmustest, mis teie elus toimuvad või mis hakkavad lähiajal toimuma. Jagage üksteisega oma elu ja olge teineteise eluga kursis. Eriti oluline on arvestada partneri päevakavaga siis, kui viibite erinevates ajavööndites.

12. Naudi aega iseendaga, sõpradega ja perekonna seltsis

Kuigi oled kallimast eemal, ei pea sa ilmtingimata end tundma üksildasena. Sinu ümber on endiselt inimesed, kes sinust hoolivad – sinu sõbrad, perekond ja sina ise. Mine sõpradega välja, veeda rohkem aega pere seltsis ja keskendu iseendale. Käi jõusaalis, leia omale uus hobi, valmista endale maitsvat toitu, loe raamatuid, vaata filme või mine mere äärde jalutama. Ole aktiivne, tegutse rohkelt ja sisusta oma päevad huvitavate tegevustega.

13. Jääge positiivseks

Et hoida kaugsuhet elavana, peate pidevalt süstima kaugsuhtesse positiivset energiat. Jah, igatsus ja üksildus võivad teha haiget, kuid tuleta endale meelde, et see ootamine on seda kõike väärt. Naerata palju ja ole iga pisiasja eest tänulik! Ole tänulik, et sinu elus on keegi, keda sa armastad – keegi, kes sind vastu armastab. Ole tänulik, et sul on toredad sõbrad ja toetav perekond. Ole tänulik, kui väljas paistab päike ja paneb ka sinu särama. Ole elu eest tänulik ja sinu seest õhkab palju rohkem positiivsust.

14. Õpi oma armukadedust taltsutama

Pisike armukadedus on kaugsuhetes üsna tavaline. Kuid liigne armukadedus, mis väljub kontrolli alt, võib mõjuda suhtele laastavalt. Liigne armukadedus võib tekitada kahtlustamist, ebakindlust, viha, domineerimise soovi ja isegi vägivalda. Õpi oma armukadedust taltsutama ja kontrolli oma armukadedust, enne kui armukadedus hakkab sind kontrollima. Armukadedusega võitlemine ei ole lihtne, kuid see on võimalik.

15. Ole usaldusväärne ja usalda kallimat

Kui olete üksteisest lahus, võib teatud hetkel tekkida pisike ebakindlus. Sa hakkad kahtlema kõiges – kas kallim ikka armastab sind, kas ta on sinu vastu aus või kas ta on sulle truu. Kui kaaslane pole aga sulle andnud põhjust teda mitte usaldada, siis hinga sügavalt sisse ja vali usalduse tee. Seega, usalda kallimat ja ole ka ise usaldusväärne.

Lõppsõna

Kui tunned kaugsuhtes, et igatsus poeb hinge, siis meenuta neid lihtsaid nippe, mis aitavad sind sel raskel teekonnal, et püsida kaugsuhte ajal õnnelikuna. Ja kuigi kaugsuhe võib kohati olla väga keeruline, siis pea alati meeles, et ka kaugsuhtel on sinu jaoks positiivseid üllatusi.

Vaata ka:

horoskoop armastus

Nädala Armastuse Horoskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Üldine: Nädal toob kaasa romantilist energiat ja seiklusi. Oled

Tarokaart

Nädala Taroskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: The Chariot (Ratsanik) Sõnum: Sul on sel nädalal