Esmaspäev , 29 mai 2023
Erakorralised uudised

15 märki, mis viitavad sellele, et naine oma meest petab

Rääkides truudusetusest tuleb mõteldakse alati rohkem meestele, kui naistele. Nagu naised ei petaks mehi kunagi. Tegelikult aga on tänu majanduskasvule ja sotsiaalnormide arengule ka naised tänapäeval need, kes mehi petavad.

Millised on märgid, mis viitavad sellele, et naine sind petab

1. Sa ei huvita teda enamEnne saatis ta sulle koguaeg sõnumeid ja helistas, huvitus sinust ja su tegemistest, vihastas, kui sa unustasid kogemata mõne tähtpäeva. Kui kõik see enam talle ei loe ja teda ei huvita, siis peaksid sa selle põhjust uurima.2. Ta on välimust muutnud

Kas ta on muutnud kardinaalselt oma välimust? Kas ta on viimasel ajal hakanud rohkem enese eest hoolt kandma ja veedab palju rohkem, kui enne aega oma “sõbrannadega”?

 


3. Ta tahab seksikas välja näha

Kas ta on korraga hakanud end rohkem meikima, lõhnaõli kasutama, enese eest rohkem hoolitsema? Ja seda eriti neil kordadel, kui ta ilma sinuta välja läheb. Sellisel puhul ilmselt ei ürita ta sulle muljet avaldada vaid kellelegi teisele.

4. Ta ei pinguta enam

Kui ta annab kõhklevaid vastuseid iga kord, kui sa teie ühisest tulevikust ja plaanidest räägid, siis võib see olla märk, et ta sind petab ja tal on teised plaanid.

5. Ta ei taha enam vahekorda

Selles suhtes on iga suhe erineb aga kui su kaaslane korraga üldse keeldub, et sa teda puudutad, siis võib see olla märgiks, et ta sind petab.

6. Ta on koguaeg hõivatud

Kas tal on vähem aega sinu jaoks kui varem? Kui tal enam sinu jaoks üldse aega pole ja ta pidevalt vabandusi otsib, siis on midagi kahtlast lahti

7. Tal on tihti töö pärast reisil

Tööreisid ja komandeeringud on armastajatele ideaalseks lahenduseks. Kui su kaaslane sageli ära on töö pärast ja kui sa isegi ei tea, kus ta täpselt parajasti viibib, siis peaksid sa selle pärast muretsema.

8. Ta on korraga diskreetsem ja salapärasem

Hoiab ta oma telefoni koguaeg enese ligi nii, et see sinu kätte ei satuks? Väike soovitus: katsu telefon mõnel hetkel oma kätte saada ja vaata, kuidas ta reageerib. Kui see teda vihale ajab, siis peaksid sa muretsema.

9. Ta väldib küsimusi

Truudusetu inimene kas väldib täiesti kõiki küsimusi tema aadressil või hakkab ennast kaitsma. Küsimuste vältimine on aga ilmselge tõend, et tal midagi varjata on.

10. Ta on pidevalt kaitsepositsioonis

Kui su kaaslane sind petab, siis kardab ta vahele jääda. Ta on pidevalt kaitsepositsioonis ja süüdistab sind niipea, kui sa talle küsimusi esitad.

11. Ta ei taha enam sinu pere ja sõpradega kohtuda

Nii nagu ta ei taha enam sinuga aega veeta, ei taha ta ka sinu lähedastega kohtuda. Süütunne takistab teda.

12. Ta on pidevalt vihane

Alateadvuslikult ja natuke ka teadlikult on ta vihahood vahenditeks, mida ta kasutab, et oma tegudele õigustust leida ja välja näidata, et teie suhe enam ei toimi.

13. Ta on teinud endale uusi “sõpru”

Kui tal on tekkinud mingid uued tuttavad, kelle seltsis ta enamiku oma ajast veedab, siis on väga tõenäoline, et ta sind petab. Ükskõik, kas tegemist on töökaaslaste või sõpradega, kui ta ei taha sulle sellest rohkem rääkida, siis võib-olla petab ta sind.

14. Ta on palju iseseisvam, kui enne

Ta räägib rohkem mina-vormis, selle asemel, et öelda meie. See näitab selgelt, et ta ei näe teie tulevikku koos.

15. Vaata talle silma

Kui ta su pilku välja ei kannata, siis tunneb ta end süüdi.

Vaata ka:

Tarokaart

Pühapäev 28.05 Tarokaart on KARIKAD EMAND

Tänane päev peaks kujunema Sinu jaoks päris heaks. Sul on head võimalused selleks, etjõuda selgusele …