Huvitavat

12 märki, mis näitavad, et su kaaslane sind petab.

Truudusetus on üks valusamaid kogemusi, mida inimene läbi elada võib. Kõige hullem on veel kui kaaslane kõike eitab ja tagasi lükkab …

Truudusetus on üks valusamaid kogemusi, mida inimene läbi elada võib. Kõige hullem on veel kui kaaslane kõike eitab ja tagasi lükkab ning hoopis kõiges sind süüdistab. Ent on mõned märgid, mis võimaldavad sul teada saada, kas sinu kahtlustel on tõepõhi all või mitte.

Kui su kaaslane on vabameelsete vaadetega kooselu suhtes ja ei armasta piiranguid, siis tõenäoliselt võib ta ühel ilusal hetkel sind petta tundmata kahetsust selle ees, mis ta teinud on.

1. Tal on palju suhteid olnud ja ta tüdineb ruttu.

Kas su kaaslane vajab koguaeg uudsust ja värskust suhtes? Vahetab ta tihti oma elukaaslast? Kui see nii on, siis võib ka juhtuda, et ühel ilusal hetkel ei ole sa enam temale piisavalt hea ja ta leiab kellegi teise.

2. Ta on juba sind petnud.

Kui ta on juba minevikus sind petnud, siis on alati võimalus, et ta seda uuesti teeb. Truudusetus on tihti mõningate inimeste isiksuse osa.

3. Ta hoolitseb palju enese eest.

Kui ta korraga on hakanud enese eest eriti palju hoolitsema, kui tal on korraga liiga palju tööd, kui ta on hakanud kandma seksikaid riideid ja veedab palju aega peegli ees, siis ilmselt tahab ta kellelegi muljet avaldada. Kusjuures sa märkad üsna ruttu, et ta ei tee seda sinu jaoks.

4. Ta ärritub kergesti.

Ja see on ka normaalne, sest selle asemel, et sinuga olla, tahaks ta meelsamini olla selle teise inimesega.

5. Te ei suhtle enam.

Sulle tundub, et te ei suhtle enam üldse. See on sellepärast nii, et su kaaslase tähelepanu on mujal.

6. Ta teeb sulle kingitusi.
Kui su kallim peaks sind petma, siis selleks, et oma süütunnet vähendada ja sinu kahtlusi hajutada, teeb ta sulle kingitusi.

7. Tema huvi sinu vastu on kadunud.

Need päevad, kui te olite õnnelikud ja armunud, on nüüd minevik. Kõik on teie vahe muutunud ja mitte miski ei paku teile enam rõõmu. Kusjuures sa näed, et ta sinuga olla ei taha.

8. Ta naeratab ilma põhjuseta.

Meenutades seda teist inimest ja koos veedetud hetki võid sa näha teda omaette naeratamas. Sulle aga ta selle kõige kohta selgitusi ei anna.

9. Tal on alati mingid kiired toimetused ajada.

Enne teadsid sa kõike tema tegemistest aga nüüd tundub nagu varjaks ta meelega oma tegemisi.

10. Valed ja ainult valed.

Sul on tunne nagu valetaks ta sulle igal sammul. Kui sa aga teda süüdistad, võtab ta seda halvasti.

11. Ta ei taha, et sa tema telefoni puutud.

Kui enne võis ta vabalt jätta oma telefoni vedelema ükskõik kuhu, siis nüüd varjab ta seda ja ei taha, et sa seda puudutaksid. Eriti siis, kui telefon peaks helisema või kui ta sõnumi peaks saama. Telefon on alati tema taskus või käes, ükskõik kuhu ta ka ei lähe.

12. Ta ei veetnud nii palju aega enne internetis.

Enne ei meeldinud talle ei Facebook ega Twitter, nüüd aga veedab ta kogu oma aja seal

Jaga
Back to top button