2.3 C
Tallinn
Esmaspäev 30. jaanuar 2023
Mõtteterad12 karma seadust...

12 karma seadust…

Karmat võib kirjeldada, kui iga tegevuse tagajärge, kosmose vältimatut seadust. Teie teod loovad teie tuleviku. Ja põhjus, miks teie saatus kunagi pole ette määratud on see, et te ise olete omaenda kohtunik. Elu saadab teile palju juhuseid. Siin on üks neist: Elupuu.

 

Karma on paljudele mõistmatu ja arusaamatu. Seda võib seletada väga lihtsate näidetega. Kujutagem ette, et te tahate kedagi aidata ükskõik millisel moel (hoida ust lahti, anda raha, pakkuda kohvi jne.

Kaks küsimust tulevad esile: kui suured on võimalused, et see , keda te aitate teid omakorda aitab? Millised on võimalused, et teie heategu loob alguse positiivsele energiaallikale?

Loomulikult on olemas ka negatiivne karma. Gandhi selgitab seda lihtsa ja targa lausega: Inimene on oma mõtete vili. Ta saab selleks, mida ta mõtleb.

 

12 karma seadust.

1. Suur seadus “Mida külvad, seda lõikad.”

Meie mõtetel ja tegudel on alati, varem või hiljem, tagajärg – hea või halb. Kui te soovite rahu, armastust, harmooniat, jõukust jne siis peate vastavalt tegutsema. See on kuulus põhjuse seadus. Energial (positiivne või negatiivne) mida te maailma investeerite, on alati tagajärg.

2. Loovuse seadus ” Me osaleme oma soovide täideviimises”

Kõik, mis meid ümbritseb on loodud tänu kellegi kavatsustele ja pingutustele. Me oleme universumiga üks ja oleme evolutsiooni ja loovuse tegijad. See, mis meid ümbritseb on osa meist, seega on meie teha, et me suudaks ja oskaks oma kavatsused ellu viia.

3. Alandlikkuse seadus: ” Võtke asju nii nagu nad on, sest eitamine ei muuda midagi”

Vastuvõtmine on universaalne voorus mitmetes religioonides. Kõigepealt on vaja võtta olevikku sellisena, nagu ta on, et tulevikku muuta. Liigne keskendumine negatiivsele ei lase teil edasi minna.

 

4. Arenemisseadus ” Meie isiklik rahulolu enne kõike”

Me saame täielikult kontrollida ainult iseennast. Tegu (või tegemata jätmine) toob endaga kaasa ol negatiivseid või positiivseid olukordasid. Tõelised muutused leiavad aset, kui me oleme otsustanud muuta seda, mida peidab meie süda.

5. Vastutuse seadus ” Meie elu on meie tegude vili ja ei midagi muud”

Kui kellegi elu on sassis, tähendab see üldiselt seda, et on olemas sisemine ebakõla. Et oma elu korralikult elada õppige tervislikult mõtlema ja ümbritsege end heaga.

6. Ühendusseadus ” Kõik universumis on omavahel seoses ja seotud, nii suured, kui väikesed.”

Meie minevik, olevik ja tulevik on omavahel seotud. Sellepärast tuleb muuta neid seoseid, kui me tahame oma elus muutusi. Andke endast parim, et oma elu muuta vastavalt oma ootustele ja soovidele.


7. Keskendumisseadus ” Me ei saa korralikult teha mitut asja korraga”

Et emotsionaalselt ja spirituaalselt areneda on vaja absoluutselt tõkestada negatiivsed mõtted ka keskenduda kogu oma energiaga oma plaanide realiseerimisele.

8. Lahkuse- ja headuseseadus ” Ainult omakasupüüdmatu inimene suudab näidata oma tõelisi kavatsusi”

On oluline, et meie teod peegeldaksid meie uskumusi. Altruism on kvaliteet, mis nõuab, et me kohaneksime muuga, kui iseendaga. Kui teil seda voorust ei ole on peaaegu võimatu vaimselt kasvada.


9. Muutuste seadus ” Kui midagi ei muutu, siis ajalugu kordub”

Ainuke moodus minevikust välja tulla on teadlikult asju muuta. Niikaua, kuni te ei ole endale võtnud positiivset hoiakut ei muutu miski ja samad probleemid korduvad.

10. Olevikuseadus ” Praegune hetk on meie kõige suurem väärtus”

Minevikku vaatamine on kasutu, see teeb südame raskeks ja tekitab kahetsusi. Nautige praegust hetke sest minevikus käimine mürgitab teie olevikku.

11. Kannatlikkuse ja tasu seadus: ” Kannatlikkus annab meile parimat tasu”

Me ei saa elada ilma tööd tegemata, see tegevus õpetab meile kannatlikkust, püsivust ja innukust.

11.  Tähtsuse ja inspiratsiooni seadus: ” Parim kingitustest on see, mis meid mõjutab”

Kasutage iga hetke, et õppida elult midagi.
Teie energia ja kavatsused otsustavad viisi, kuidas te elate. Ümbritsege end armastusega, andestusega ja puhaste tunnetega et teie karma oleks alati POSITIIVNE.

Alliaks: Kodusedlood.blogspot

Veel artikleid