tarokaart minuaeg.com 1

02.03.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane laupäeval 2.03.34 sulle toob.

tarokaart minuaeg.com 1 jpg

Tarokaardid on iidne ennustamise vahend, mis on olnud kasutuses sajandeid. Tavaliselt koosnevad nad 78 kaardist, mille hulka kuuluvad nii suured arkaanid (22 kaarti) kui ka väikesed arkaanid (56 kaarti). Suured arkaanid kujutavad elu suuri sündmusi ja etappe, samas kui väikesed arkaanid keskenduvad igapäevastele asjadele ja detailidele. Igal kaardil on oma sümbolism ja tähendus, mis võivad varieeruda sõltuvalt kasutatavast tekist ja lugeja tõlgendusest.

Kui valid ühe kolmest tarokaardist, võib see anda sulle aimu tänasest päevast või isegi konkreetsest olukorrast sinu elus. Kaardi tõlgendamine sõltub sellest, milline kaart see on ja kuidas see suhtub sinu praegusesse elusituatsiooni. Tarokaardid võivad pakkuda juhatust, selgitust ja mõnikord ka hoiatusi, aidates sul mõista sinu enda mõtteid ja tundeid ning juhtides tähelepanu olulistele aspektidele sinu elus.

Oluline on meeles pidada, et tarokaardid ei ole tuleviku kindel ennustus, vaid pigem vahend, mis aitab sul mõista praeguseid mustrid ja võimalikke tulevikuteid. Tarokaartide lugemine nõuab intuitsiooni, avatust ja eneserefleksiooni.

Siin on pilt kolmest lauale laotud tarokaardist, igaühel oma unikaalse sümbolismiga:

Loe, kui valisid nr. 1 tarokaardi!

minuaeg.com 6 jpg

Kaart: The Corruline (Veealune Maailm)


Mis ees ootab: Sisemise ilu ja haruldaste leidude päev. Olete teel sügavamale eneseavastusele ja uutele avastustele.
Soovitused: Olge uutele kogemustele avatud. Uurige oma sisemist maailma ja leidke peidetud aarded oma hinge sügavustest.
Iga päev on uued kaardid jälgi meie lehte www.minuaeg.com

Loe, kui valisid nr. 2 tarokaardi!

minuaeg.com 6 jpg

2. Kaart: The Unicorn (Metsalagendik)


Mis ees ootab: Puhtuse ja terviklikkuse hetked. Teie siirus ja head kavatsused toovad kaasa rahu ja harmoonia.
Soovitused: Püsige truu oma eesmärkidele ja tõekspidamistele. Nagu ükssarvik, juhatagu teie süda teid läbi elu väljakutsete.
Iga päev on uued kaardid jälgi meie lehte www.minuaeg.com

Loe, kui valisid nr. 3 tarokaardi!

minuaeg.com 6 jpg

3. Kaart: The Sphinxin (Kõrbeöö)


Mis ees ootab: Mõistatuste ja saladuste aeg. Teil tuleb leida tarkus ja intuitsioon, et lahendada elu keerdkäike.
Soovitused: Olge valmis elu mõistatusi lahendama. Nagu fööniks, kasutage oma taassündi, et ületada takistused ja leida valgus pimeduses.
Iga päev on uued kaardid jälgi meie lehte www.minuaeg.com

taro, tarokaart, ennustus, taroskoop

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu kohtumine keskendus kahepoolse kaubavahetuse loomisele Ukraina ja Moldovaga ning maapiirkondade elujõulisuse säilitamisele

Eile kohtusid Brüsselis Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrid. Arutati, mil viisil toetada Euroopa Liiduga liitumiskõnelusi

euro

Tartumaa inimesed langesid LHV petukõnede ohvriks ja kaotasid suuri summasi.

Lõuna prefektuuri ööpäevainfo Tartumaa Arvutikelmused Politseisse pöördus 54-aastane mees, kes sai väidetavalt LHV pangast e-maili,