Esmaspäev , 4 detsember 2023
naine

10 VIISI, KUIDAS OMA ÕNNELIK ELU ÄRA RIKKUDA

Jah, tõsi ta on. Me kõik mängime vahel oma õnnega ja seame selle ohtu ‒ sageli oleme just meie ise oma õnnetuses süüdi. Kas tahate teada, kuidas oma õnnega päev päeva järel mängida ja lõpuks oma terve elu ära rikkuda?

1.TEIL ON EBAREALISTLIKUD OOTUSED

Saite just valmis oma esimese raamatuga ja eeldate, et saavutate sellega kohe maailmas suurt edu. Seda aga ei juhtu. Ootate, et teie elukaaslasel oleks meeles kolmeteist ja poole kuu aastapäev teie esimesest ühisest puhkusest? Ega ikka ei ole küll. Eeldate, et teised loevad teie mõtteid? Saite aru, kuhu see jutt viib, eks?! Asi on selles, et kui te ei sea elule ebarealistlikke ega ebatõenäoliseid ootusi, siis te ka ei pettu nii palju nagu praegu.

2.TE EI RISKI

Loomulikult, vahel tasub riskimine end ära ja vahel mitte, kuid kui te ei ole iialgi valmis riskima, muutub teie elu lõpuks ettearvatavaks ja igavaks. Vastupidiselt sellele võib aeg-ajalt (läbimõeldud) riskide võtmine pakkuda teile ergastavat energiat, mis annab teie elule taas tõelise mõtte. Päris ausalt ka, proovige seda mõnikord!

3. VÕRDLETE END PIDEVALT TEISTEGA

Teie naabril on parem auto kui teil, teie bossil on teist ilusam elukaaslane, teie vend on teist pikem, teie parim sõber aga rikkam … Muidugi oleks tore, kui teil kõik need asjad oleksid, kuid võrreldes end pidevalt teistega ja mõeldes, mis teil võiks olla või milline te ise võiksite olla, ei saa te isegi nautida seda, mis teil juba olemas on ja kes te juba olete.

4. LASETE TEISTEL VARASTADA ENDA JAOKS KÕIGE VÄÄRTUSLIKUMA ASJA

Ja te isegi ei tea, mis see on? Aeg! Inimesed varastavad teilt pidevalt aega ‒ tööl, kodus, tänaval ja paljudes muudes kohtades ‒, kuid asi on selles, et te ise lasete neil seda teha. Teistele inimestele aja kulutamine siis, kui see teid või neid teisi positiivselt mõjutab, on loomulikult täiesti okei, kuid ärge laske teistel oma aega raisata ebaolulistele asjadele.

5. TE KLAMMERDUTE MINEVIKU KÜLGE

Minevikus elamine paneb teid ainult teie praegusest elust võõranduma. Jah, minevikust võib küll palju õppida, kuid see on hoopis teine asi, kui minevikus elamine. Õppige minevikus tehtud vigadest ja edulugudest ning kasutage neid oleviku ja tuleviku parandamiseks, selle asemel, et minevik lihtsalt unustada või hoopis pidevalt viriseda, kui hea elu meil kunagi oli. Need kunagised head ajad on ammu möödas ja teil tuleb leida viis, kuidas praegune hetk võimalikult nauditavaks muuta.

Vaata ka:

porgand

Loe, miks peaks sööma keedetud porgandit

Väga populaarne köögivili, mida süüakse toorelt, aga kahjuks toorelt tarbides omastab inimene ainult 3% selles

unenaod

Miks osad inimesed näevad und ja osad ei näe?

Unenäod on inimese vaimse elu oluline osa. Need on üks viis, kuidas meie aju töötleb

error: Sisu on kaitstud!