Erakorralised uudised
naine

10 suurimat viga, mida naised suhetes teevad

Suhted on keerulised ja iga inimene on erinev, seega pole üht kindlat vastust, mis sobiks kõigile. Siiski on mõned levinud vead, mida naised suhetes teevad, mis võivad suhteid kahjustada või isegi lõhkuda.

1. Ootavad printsi valgel hobusel: Liiga idealistlikud ootused partneri suhtes võivad viia pettumuseni. Tõeline armastus ei ole muinasjutt ja igaühel on oma vead. Oluline on leida keegi, kes sobib sulle ja kellega sa saad luua tugeva ja pikaajaluse sideme.

2. Ei suhtle oma vajadustest: Hea suhtlus on iga eduka suhte alus. On oluline osata oma partneriga avatult ja ausalt oma tunnetest ja vajadustest rääkida.

3. On liiga eneseohverdavad: Teiste eest hoolitsemine on loomulik, aga on oluline mitte unustada enda eest hoolitsemist. Kui sa pidevalt ohverdad oma vajadusi oma partneri omade nimel, võid tunda end lõpuks kurnatuna ja pahaselt.

4. Püüavad oma partnerit muuta: Inimesed ei muutu kergesti ja püüda oma partnerit muuta on ebaõiglane ja ebaefektiivne. Aktsepteeri oma partnerit sellisena nagu ta on, või leia keegi, kes sobib sulle paremini.

5. On liiga armukade: Mõningane armukadedus on normaalne, aga liigne armukadedus on mürgine ja kahjustab suhet. Usalda oma partnerit ja anna talle ruumi olla iseendana.

6. Ei sea piirid: Terved piirid on iga suhte alus. On oluline teada, mida sa suhtes aktsepteerid ja mida mitte, ning osata oma piire oma partnerile selgelt ja kindlalt kehtestada.

7. Jäävad kinni minevikku: Minevikuvalu ja pahameel võivad mürgitada olevikku ja tulevikku. On oluline õppida minevikust andestama ja edasi liikuma.

8. Ei hoolitse enda eest: Õnnelik suhe algab õnnelikust inimesest. Hoolitse enda füüsilise ja vaimse tervise eest ning tee asju, mis sulle rõõmu pakuvad.

9. Ignoreerivad hoiatusmärke: Kui suhtes on probleeme, on oluline neile tähelepanu pöörata ja neid lahendada. Ignoreerides probleeme, võivad need süveneda ja viia suhte lõhkimiseni.

10. Kardavad olla üksi: Paljud naised jäävad ebatervislikesse suhetesse, sest nad kardavad olla üksi. Oluline on meeles pidada, et üksi olemine ei ole halb ja see on parem kui olla ebatervislikus suhtes.

Kui sa tunned, et teed oma suhtes vigu, on alati võimalik asju paremaks muuta. Oluline on olla enda suhtes aus ja valmis tegema vajalikke muudatusi.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale