0.1 C
Tallinn
Teisipäev 28. märts 2023
Huvitavat10 oskust, mis naistele muljet avaldavad

10 oskust, mis naistele muljet avaldavad

Kuigi naised on tänapäeval aina rohkem iseseisvamad, meeldib neile aegajalt, kui mees ohjad enda kätte haarab ning kõige eest ise hoolitseb. Härrasmehelikkus pole seega veel välja surnud, ent ole siiski ettevaatlik: kui tekitad temas tunde, et teed tema eest asju ära sellepärast, et ta ise sellega hakkama ei saa, siis ilmselt kuuled negatiivset vastukaja. Naised rääkisid meile, milliseid oskusi nad meeste juures tõepoolest hindavad

Saa tõeliseks härrasmeheks – ning naised jumaldavad sind

Kuigi naised on tänapäeval aina rohkem iseseisvamad, meeldib neile aegajalt, kui mees ohjad enda kätte haarab ning kõige eest ise hoolitseb. Härrasmehelikkus pole seega veel välja surnud, ent ole siiski ettevaatlik: kui tekitad temas tunde, et teed tema eest asju ära sellepärast, et ta ise sellega hakkama ei saa, siis ilmselt kuuled negatiivset vastukaja. Naised rääkisid meile, milliseid oskusi nad meeste juures tõepoolest hindavad – ning me toome sinu jaoks välja 10 kõige olulisemat. Seega õpi…

… võõrkeelt rääkima.

Sinu kaaslane jääb hingetuks, kui juhatad kellelegi teed inglise keeles seksika briti aktsendiga, või kui tellid restoranis prantsuse toite ilma probleemideta, või suhtled Hispaanias puhkusel olles hispaania keeles.

Võõrkeelte rääkimine on seega väga kasulik; sul läheb naistega lihtsamini ning ilmselt tulevad taolised teadmised sulle ka tööl kasuks (või tööotsimisel). Kindlasti tuleb ette olukordi, kus pead ka tegelikult võõrkeeles suhtlema.

Võõrkeelt ei saa muidugi ühe päevaga selgeks. See võtab veidi aega, ent võid kindel olla, et see on vaeva väärt.

… mõnd pilli mängima.

Romantiline kitarr, seksikas viiul, sensuaalne klaver – kas oled pihta saanud, miks naistele muusikainstrumendid nii väga meeldivad? Neid instrumente mängivad mehed meeldivad neile muidugi veel rohkem – nad meenutavad naistele kättesaamatuid rokkstaare, keda nad oma teismeeas imetlesid.

Nüüd on neil lõpuks ometi võimalik omaenda rokkstaar ära võrgutada.

Pole oluline, millist pilli sa mängid, ilmselt paistad teiste hulgas välja ning taolised teadmised annavad sinu atraktiivsusele naiste silmis palju lisapunkte juurde. Täienda oma teadmisi ning võlu teda järgmisel võimalusel oma poeetilise ning tundelise hingega.

… autot parandama.

Oskus, millega iga mees võiks uhkustada: auto parandamine. Kahjuks on see oskus tänapäeval meeste seas aina vähem levinud; aja ning huvi puudumise tõttu viivad mehed oma autod aina tihemini parandusse ega tea, kuhu autol isegi õli valatakse.

Leia aega autoparanduse põhimõtete selgeks tegemiseks; kui oskad autol ratast vahetada ning hoolitseda selle eest, et autos piisavalt klaasipesuvahendit ja õli sees on, teenid tema silmis mõned lisapunktid välja. Kui auto on saanud kõvasti kannatada ning sa ei ole võimeline seda ise parandama, siis paku välja, et viid auto ise parandusse – ta hindab seda kindlasti.

… tantsima.

Kui arvad, et see pole väga mehine oskus, siis eksid – tõeline mees peab oskama oma partnerit tantsupõrandal keerutada varvastel tallamata. Kui viid ta meeleldi tantsima, siis tõestad, et oled enesekindel, pingevaba ja et sinu jaoks on tema soovid väga tähtsad.

Mees, kes teab vähemalt kõige põhilisemaidki tantsusamme, on naiste silmis seksikas; ja ära unusta auhinda, mis sind pärast pikka tantsuööd ootamas on. Kui sa tõesti ei tea tantsimisest mitte midagi, siis üllata teda ja pane teid mõlemaid tantsukursustele kirja.

… süüa tegema.

Keegi ei oota, et sinust üleöö professionaalne kokk saaks, ent naisele meeldib, kui köögis end mugavalt tunned. See tähendab, et ta ei pea pliidi juures üksi olema ning et ta saab lõuna- või õhtusöögi tegemisel sinu abiga arvestada.

Samuti ei tohiks sa unustada talle mõnikord romantilist õhtusööki valmistada. Alusta lihtsatest roogadest; pasta võib samuti väga elegantne olla. Harjutades suudad varsti ka keerulisemaid roogi valmistada ning sinu kaaslane on sinu söögitegemise oskustest kindlasti vaimustuses.

Otsi internetist retsepte ning lumma teda.

… asju parandama.

Kas oskad lambil pirni vahetada, lekkivat toru parandada ning tema arvutist viiruseid eemaldada? Tänapäeval teeme väga väheseid töid üksi, ent ta on kindlasti õnnelik, kui mõne neist asjadest korda suudad teha.

Need on lihtsad ülesanded, mis saavad mõne minutiga valmis, ning muidugi pole midagi halba ka selles, kui sõbralt nõu küsid. Näita talle, et oled tema nimel valmis kõvasti pingutama – ning veidi mustaks saama.

… olema meister magamistoas.

Seks on iga suhte üks väga oluline koostisosa; kui te magamistoas ei klapi, pole just suur võimalus, et teie suhe pikemas perspektiivis töötaks. Loe nõuandeid naise rahuldamise kohta ja üle kõige kuula tema verbaalseid ja mitteverbaalseid vihjeid – see muudab sind kindlasti ideaalseks armukeseks.

Pole olemas universaalset retsepti, kuna naistel on väga erinevad soovid ja fantaasiad, kuid kui sa oled tähelepanelik ja isetu, jõuad kindlasti kaugele.

… end üles lööma.

Stiil on muidugi iga inimese enda asi ning tänapäeval pole väga moekas olla perfektselt korralik, kuid ole ettevaatlik: seksika, vabalt võtva mehe ja musta, hoolitsemata veidriku vahel on õrn piir. Sa ei tohiks ka teise äärmusesse langeda: kui veedad vannitoas rohkem aega kui tema, ei pea ta sind ilmselt väga mehelikuks.

Leia kompromiss: hoolitse selle eest, et sul oleks laitmatu hügieen, puhtad riided ning mitte väga hoolitsemata või karvane nägu; ülejäänud detailid on sinu enda maitse asi.

… rääkima.

Kuigi see ei pruugi sulle väga keeruline tunduda, siis mõtle järele, kas naistele meeldib sinu rääkimisstiil. Kui sa kogu aeg nalju räägid, on ta alguses lõbustatud, kuid varsti tahab ta tõsisemaid ja küpsemaid vestlusi pidada (näiteks teie tuleviku kohta) – siin on rääkimisoskus väga oluline.

Kui sa ei oska alustada: kuula teda ning anna talle parimat võimalikku nõu – kindlasti hindab ta sinu pingutusi.

Veel artikleid