Friday , 24 September 2021
No 850x560 1
Strict serious young woman showing stop gesture over gray background

10 meeste harjumust, mida naised enim vihkavad.

Mehed, te meeldite meile küll, kuid mõned asjad ajavad meid lihtsalt hulluks. Tead ju küll seda momenti, kui su silmad lähevad suureks ja mõtled, kas ta tõesti just tegi seda? Vahel, ükskõik kui palju oma meest armastad, teeb ta seda ühte asja, mis sind tõsiselt endast välja ajab. Uued uuringud on tõestanud, et häiriv käitumine aeglustab ajutegevust. Seega, naised, peate oma mõistust hoidma. Siin on meeste 10 harjumust, mille vastu me tihti võitleme.
1. Spontaansete reiside planeerimine
Mehed, see võib nüüd olla šokeeriv, kuid me vihkame üllatusi. Briti lennuliinid viisid läbi uurimuse, millest selgus, et 60% naistest vihkab üllatusi ning ligi kolmandik ei läheks põhjalikult planeerimata reisile. Spontaansete reisidega on see probleem, et meil ei jää piisavalt aega valmistumiseks. Mehed, palun jätke meile seda aega – me ei tahaks näiteks oma hambaharja maha unustada.

2. Peale seksi magama jäämine
Tahad tunda end ebakindlalt ja tähelepanunäljas? Ütle oma kallimale, et pärast seksi võiks ta jutuajamise vahele jätta, selja keerata ning magama jääda. Michigani ülikooli psühholoogide uurimusest selgus, et vestlemine ja kaisutamine on sama tähtsad kui eelmäng või isegi võrdsed seksiga. Kui mees jääb pärast seksi magama, on see alateadlik tegu, et vältida vestlusi suhetest ja pühendumusest. Väga kaval, kutid!

3.Mitte kuulamine
See meeste omadus ei peaks tulema üllatusena. Briti pesuvahendite firma Arieli poolt tehtud küsitlusest selgus, et rohkem kui kolmandik naistest pidas oma meeste halvimaks omaduseks kehva kuulamisoskust, mille teeb hullemaks veel see, kui mees partneri viimaseid sõnu nagu papagoi järgi kordab. Kui ebaviisakas! Aga kas saame selles alati meespoolt süüdistada? Mitte alati. LifeScience´i uurimus näitas, et mehed ja naised keskenduvad erinevalt ning mehed on rohkem mõjutatavad sellest, mis veel ümberringi toimub. Silmad siia, mehed!

5. Prill-laua üles jätmine
See võib tunduda kui klišee, aga see omadus on lähtudes Arieli uurimusest meeste jäledate harjumuste seas teisel kohal. Muidugi, on lihtne prill-laud taas alla panna, kuid see tundub lugupidamatu – nagu ta ei kuulaks sind. Mäletad veel kui häiriv see on? Viska eelmisele lõigule pilk uuesti peale.
5. Küünelõikamiskääride ja habemeajamisvahendite lohakile jätmine
Arieli uuringust selgus, et kääride ja habemeajamisvahendite lohakile jätmine on suur ärritaja (ja pealegi rõve) – 18% naistest tunnistasid, et see harjumus käib nende meeste kohta. Vallalised naised tõid lisaks välja ka puhtuse küsimuse. CouponCabin on kindlaks teinud, et halb hügieen on kõige suurem halva kohtingu põhjus. Seega, mehed, jätkake habeme ajamist, sest me armastame hoolitsetud lõuga.

Jaga

Vaata ka:

12586772t1h39c1

FOTO: Kirsti Timmeri uus välimus.

“Kui natukene jälgid, mida suhu pistad, siis tulemuseks on kahe nädalaga miinus 4kg,” muigab Timmer, …

Tarokaart

Kirsti Timmeri tarokaardid ennustasid Uudo Sepa lahkuminekut ette

Pühapäeval puhkes skandaal Uudo Sepa ümber, kes avalikustas sotsiaalmeedia vahendusel, et läks reisil olles lahku …

auto

SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor: Soodne autosõit ei teeni ühiskonna huve

Tugeva lobitöö, hea maksulaekumise ja inflatsioonihirmu tõttu on valitsus otsustanud kütuseaktsiisi tõusu edasi lükata. Kuigi …

Tarokaart

Reede 24.09 Tarokaart on MÜNDID 5

Mündid 5 pole just heade mõjudega kaart. Seetõttu tuleks täna olla valmis mitmesugusteks tagasilöökideks ja …