1.4 C
Tallinn
Teisipäev 28. märts 2023
Huvitavat10 märki, mis näitavad, et sa teda ei huvita ja ta mängib...

10 märki, mis näitavad, et sa teda ei huvita ja ta mängib su tunnetega

1. Ta ei taha end eriti sinuga näidata.

Kui mees naist armastab, siis tahab ta teda kõigile näidata ja ei häbene tema kõrval olla. Ta tahab teda tutvustada oma perele, sõpradele. Kui su kaaslane aga ei taha, et teid koos nähakse, siis pole ta ilmselt sinust huvitatud.2. Ta ei võta sinuga ühendust eriti tihti.

Kui sina oled alati see, kes saadab sõnumeid ja helistab talle, et teada saada, kuidas tal läheb ja kui tema seda teeb ainult mingil teatud põhjusel ja sedagi väga harva, siis on sul aeg lehte keerata ja minna oma eluga edasi. Kui mees sind armastab, leiab ta alati aega, olenemata olukorrast.

3. Ta ei räägi sulle endast.

Kui mees naist armastab, siis on ta valmis jagama temaga oma sügavamaid saladusi. Ta räägib talle oma tulevikuplaanidest ja elust. Kui su kaaslane sulle aga endast midagi ei räägi ja ainult pealiskaudset juttu ajab, pead sa aru saama, et ta sinuga oma elu jagada ei taha.

4. Ta leiab alati vabandusi, et mitte sinuga kokku saada.

Kui mees päriselt huvitatud ei ole, siis leiab ta ikka mingi võimaluse, et mitte sinuga kokku saada. Kui ta seda tihti teeb, siis on see märk, et sinu koht tema elus pole olulisel kohal ja tal on teisi inimesi, kes on palju huvitavamad, kui ina.

5. Ta ei pööra sinu tunnetele tähelepanu.

Kui mees tõesti naist armastab, siis on ta tema vastu tähelepanelik. Ta mõistab naise tundeid ilma, et naine midagi ütlema peaks. Kui mees aga sinu tunnetest üldse ei hooli, siis oled sa tema jaoks ainult olemas selle jaoks, et tema soove rahuldada.

6. Ta on naistemees.

Paljudel meestel on naissoost sõpru ja tuttavaid ja selles pole midagi imelikku. Kui aga su mees on niiöelda naistemees, kes sinu ees teistega flirdib, siis pole ta valmis tõsiseks suhteks.

7. Ta kritiseerib sind.

Kui mees sind tõesti armastab, siis võtab ta sind sellisena nagu sa oled. Ja armastab sind ka siis, kui sa oled meikimata ja sassis juustega. Kui su mees aga sind pidevalt kritiseerib, maha teeb ja alandab, siis on ta manipulaator kes su tunnetega mängib.

8. Ta peidab oma telefoni sinu eest.

Kui su mees sinu vastu aus on, siis ei ole tal põhjust oma telefoni sinu eest varjata. Kui ta aga kohe teise ruumi läheb, niipea, kui telefon heliseb või ta sõnumi saab, siis ilmselt on tal sinu ees saladusi.

9. Ta ei räägi sulle oma minevikust.
Kui ta sinu eest oma minevikku varjab ja sellest rääkida ei taha, siis ei taha ta, et sa tema tõelist olemust tundma õpid.

10. Ta tahab sinuga ainult magada.

Seks on suhte oluline osa aga kui meest ainult see huvitab, siis ei huvita teda mitte miski muu sinu juures.

Veel artikleid