Huvitavat

10 märki, et peaksid oma suhte lõpetama…

Kas tunned, et sinu suhe pole enam kõige paremas seisus? Kui tunned, et midagi on valesti, aga ei ole kindel, kas peaksid jätkama, siis ehk aitavad sul otsusele jõuda järgmised märgid, et peaksid oma suhte lõpetama.

Kas tunned, et sinu suhe pole enam kõige paremas seisus? Kui tunned, et midagi on valesti, aga ei ole kindel, kas peaksid jätkama, siis ehk aitavad sul otsusele jõuda järgmised märgid, et peaksid oma suhte lõpetama. Meenuta, kui paljusid neist märkidest oled igapäevaselt tähele pannud ning sa jõuad asjas peagi selgusele…

Märk nr. 1: Talle ei meeldi sinu perekond

Kui sinu kaaslane ei salli sinu perekonda ega tee samas ka mitte mingisuguseid pingutusi nendega läbisaamise nimel, siis on aeg asjale lõpp teha. Me kõik teame, et ämmad-äiad pole alati kõige meeldivamad inimesed – kuid kui keegi sind armastab, annab ta endast parima, et neid vähemalt tolereerida.

Märk nr. 2: Sa ei taha temaga eriti rääkida

Sinu telefon heliseb – see on sinu kaaslane. Mida sa teed? Kui oled õnnelikus suhtes, vastad telefonile muidugi meelsasti. Kuid kui asjad ei edene nii hästi, on sul kiusatus lasta telefonil edasi heliseda. Mõtle, kuidas end tunned, kui kaaslane sulle helistab – see võib vastata paljudele küsimustele teie suhte kohta.

Märk nr. 3: Te ei ütle enam “Ma armastan sind”
Kui sa enam ei ütle – või kuule – lauset “ma armastan sind”, on see kindel märk sellest, et midagi on valesti. Kui sina ja su kaaslane ei ole oma armastuse väljendamises eriti verbaalsed, võib mõni aeg ilma nende kolme sõnata olla normaalne – kuid kui sa ei suuda meenutada viimast korda, kui neid sõnu ütlesid või kuulsid, on ehk aeg edasi liikuda.

Märk nr. 4: Sul on temaga koos olles igav

Kui suhe on uus, on peaaegu kõik, mida koos teete, äärmiselt põnev – isegi televiisori vaatamine, nõude pesemine või poes käimine. Kuid kui olete jõudnud teatud punkti, ei aja enam ükski tegevus igavust pealt. Minge koos toredale reisile – kui isegi see ei pane teid üksteise seltskonda nautima, on teiega põhimõtteliselt kõik.

Märk nr. 5: Varem armsad asjad ärritavad sind

Kas mäletad, kuidas kõik, mida su kaaslane tegi, tundus varem nii armas? Isegi tobedad asjad, mis mõnikord probleeme tekitasid – see oli osa tema võlust. Mõned asjad muidugi ajaga hääbuvad ja see on normaalne – aga kui peaaegu kõik, mis sulle kaaslase juures varem armas näis, nüüd ainult ärritab sind, on ehk aeg hüvasti jätta.

Märk nr. 6: Veedad palju aega kaheldes
Kui leiad end tihti mõtlemast oma suhtele ja sellele, kas see on sinu jaoks õige, siis on üpriski tõenäoline, et see nii pole. Kui suhtes läheb kõik hästi, ei tule sulle ilmselt pähegi seda analüüsida – kuid kui juba pihta hakkad, on selleks hea põhjus.

Märk nr. 7: Tihtipeale te ei räägi üksteisega

Iga paarike tülitseb ning iga paarike vajab mõnikord aega rahunemiseks – kuid kui veedate pikki perioode üksteisega mitte rääkides, on see märk sellest, et midagi on valesti. Üksteisega mittenõustumised on normaalsed, kuid fakt, et te ei hooli niigi palju, et sellest rääkida, pole kindlasti hea enne.

Märk nr. 8: Te veedate üha rohkem aega oma sõpradega

Sõpradega aja veetmine, ka püsisuhtes olles, on normaalne ja väga tervislik, nii et selles ei ole midagi halba. Samuti on normaalne, et tahate suhte alguses kogu oma vaba aja kaaslasega koos veeta ning mõnikord lähevad sõbrad sealjuures meelest – ja tulevad meelde hiljem, kui suhe pole enam nii värske. Kuid kui veedaksid kogu oma vaba aja pigem sõprade kui kaaslase seltsis, on ehk aeg mõelda, mida see tähendab.

Märk nr. 9: Sa ei tunne enam armukadedust
Armukadedus ei ole muidugi eriti positiivne emotsioon, kuid mõõdukas kogus on iga suhte juures täiesti normaalne. Ilmselt tundsid varem vähemalt õrna torget, kui sinu kaaslane kellegi teisega flirtis, isegi kui see oli täiesti süütu. Kui mõistad, et sa ei tunne enam armukadedust, siis tähendab see ilmselt seda, et sa ei hooli piisavalt, et muretseda selle pärast, kas su kaaslasele ehk keegi teine võiks meeldida.

Märk nr. 10: Sa ei taha enam eriti seksida

Seks ei ole muidugi suhtes kõige olulisem, kuid kui seda pole, on teie suhe hukule määratud. Seks on lõbus, nii et kui sul pole mitte mingisugust soovi seda oma kaaslasega teha, ootab teid arvatavasti lahkuminek. On ilmselt hea mõte suhte osas alla anda ja oma eluga edasi liikuda.

Jaga
Back to top button