Monday , 21 June 2021
euroshaverclub 1

10 fakti raseerimisest, mida sa võib-olla veel ei teadnud

10 fakti raseerimisest, mida sa võib-olla veel ei teadnud

Raseerimine – see on rutiinne trummimängu osa enamuse naiste ja meeste teismeeast. Vahet pole kas raseerite, vahatate, epileerite, niiditate, kitkute, kasutate karvaeemalduskreemi – on see töö siiski vägagi aeganõudev.

Kõigist karvade eemaldamise meetoditest on raseerimine kõige populaarsem, kuna see on lihtne, odav ja valutu. Enamik inimesi sirutavad käe raseerija järele tõenäoliselt kord nädalas, võib-olla isegi iga päev. Loe 10 lihtsat fakti, mida võiksid raseerimisest teada.

1. Raseerimisterasid tuleks vahetada peale 4–6 kasutuskorda

Paljud mõtlevad, millal oleks õige aeg vahetada oma raseerijal terasid, kuid see sõltub mitmest aspektist. Näiteks tera kvaliteedist ning sellest, kuidas terad on valmistatud, lisaks raseerimise sagedusest, kuidas tera peale igat raseermiskorda hooldatakse ning milliseid nahka niisutavaid vahendeid kasutatakse. Kasutades EuroShaver Club’i raseerijat, ei pea enam muretsema selle pärast, millal tuleb terasid vahetada – püsitellimuse vormistamisel saadame kõik vajaliku täpselt õigel ajal.

2. See, mida te enne raseerimist nahaga teete, on sama oluline kui see, kuidas te oma raseerijat kohtlete

Näiteks koorimine enne habeme või jalakarvade ajamist eemaldab kõik need surnud naharakud, mis võivad tekitada ummistunud poore. Pooride avamiseks ja karva pehmendamiseks tuleks kindlasti enne raseerimist kasutada sooja vett. See toob terale kaasa vähem stressi, pikendades selle eluiga.

3. Raseerida tuleks hommikul

Päeva lõpus on nahk tundlikum ning naha ärritamise risk on suurem. Hommikuti, pärast imelist ööund on nahk puhanud ja seda on kergem raseerida. Kasutage oma imelist raseerijat peale hommikust dušši.

4. Mitte kunagi ei tohiks kasutada kellegi teise raseerijat

Kellegi teise raseerija kasutamine võib põhjustada infektsiooni ja nakkusi. Naine peaks kasutama naistele mõeldud raseerijaid ja mees meestele mõeldud raseerijaid. Naiste ja meeste raseerijad on välja töötatud erinevalt: meeste raseerijad on mõeldud väiksema pinna raseerimiseks, naiste raseerijad aga vastupidi suuremate ja kumeramate alade, näiteks jalgade raseerimiseks.

5. Raseerimiskreemi tuleb kasutada igal raseerimiskorral

Raseerimiskreemid- ja geelid säilitavad niiskuse ja aitavad kaitsta nahka ärrituste eest. Lihtsalt tavalise seebiga raseerimine kuivatab nahka ja suurendab ärrituse tõenäosust.

6. Nahk on kõige hapram 3 minutit peale duši all käimist

Selle 3 minuti jooksul tuleks kasutada kehakreemi või kehavõiet, et tagada parim niisutus ja raseerimiskogemus oma nahale.

7. Nüri raseerimistera põhjustab rohkem sisselõikeid

Seetõttu tuleks tähelepanu pöörata sellele, millal terasid vahetada. Raseerijate indikaatorribad kipuvad kuluma umbes kolme või nelja kasutamise järel. See on selge viide sellele, et see tera ei ole enam nii tõhus.

8. Raseeritud ala tuleks loputada peale raseerimist jaheda veega

Jahe vesi aitab poore sulgeda. Peale jaheda veega loputamist tuleks õrnalt kuivatada ja seejärel kanda kehale või näole sobiv sügavniisutav kreem.

9. Raseerimisel on väga oluline aeg

Raseerimisel ei tohi kunagi kiirustada. Tuleks võtta aeg, et oma nägu või keha korralikult enne žileti kasutamist ette valmistada. Alustada tuleks näo või keha pesemisega. Kõige paremini toimivad näopuhastusvedelikud, mis aitavad bakterite ja infektsioonide vastu. Enne raseerimisega alustamist tuleks hoida raseerimiskreemi näol või nahal 2–3 minutit, et see jõuaks ka sügavamatesse nahakihtidesse. Žileti kasutamisel olge ettevaatlik, et ei tuleks sisselõikeid. Kindlasti niisutage nägu või keha peale raseerimist.

10. Raseerimine ei vähenda naha päevitust

Päevitamine toimub naha madalamatel tasanditel, kus asuvad naha pigmendirakud. Raseerimislabad ei puutu nende rakkudega kunagi kokku. Raseerimine annab nahale pigem terve sära ja parandab päevituse väljanägemist.

Veel kokkuvõtvalt näpunäiteid, kuidas nahasõbralikult raseerida: kasuta alati sooja vett enne raseermist; kasuta raseermiseks mõeldud õlisid ja kreeme; raseerimisel ole ettevaatlik, et vältida sisselõikeid; ning niisuta alati nahka peale raseerimist.

Raseerija ja kõik vajamineva leiad www.euroshaverclub.eu

Jaga

Vaata ka:

sad

Vägivallast loobumise tugiliinile on aasta jooksul pöördutud üle tuhande korra

Vägivallast loobumise tugiliinile on aasta jooksul pöördutud üle tuhande korra Esimese tegutsemisaasta jooksul on vägivallast …

laps

Imiku ja vanema koosmagamise lähendav mõju on müüt

Imiku ja vanema koosmagamise lähendav mõju on müüt Siiani on levinud arvamus, et kui ema …

12586772t1h39c1

Kirsti Timmeri taroskoop 21.-27. juuni: mida toob alanud nädal 12 tähemärgile?

Timmeri taroskoop 21.-27. juuni: mida toob alanud nädal 12 tähemärgile? Kirsti Timmer laob igal nädalal …

suvinepaaripaev 1

Täna on SUVINE PÖÖRIPÄEV, 21. juuni 2021

Täna on SUVINE PÖÖRIPÄEV, 21. juuni 2021 Suvine pööripäev on päikesekalendri aastajaotustähis. „Päev“ (päike) püsib …