Laupäev , 2 märts 2024
photo 1519624903447 800294f528c7

10 asja, mida teevad vaid äärmiselt igavad inimesed.

1. Nad räägivad alati ainult iseendast

Igavad inimesed on arvamusel, et just nemad ise on kõige põnevamaks jututeemaks. Nad ei mõtle sellele, mis võiks teistele inimestele huvi pakkuda või üldse sellele, mis maailmas toimub. Nad on veendunud, et kui miski ei puuduta neid või nende lähisugulasi, siis pole see oluline. Miski pole hullem igavast inimesest, kes ei suuda vait olla ja üritab alati juttu enda juurde tuua.

2. Nad ei laienda kunagi oma isiklikku horisonti

Igavad inimesed ei astu oma «sisemaa» piiridest üle, nad on omale seadnud isiklikud, psühholoogilised ja füüsilised piirid, mis neid takistavad. Nad ei proovi kunagi midagi uut, seikluslikku või hirmutavat, sest nad kardavad läbi kukkuda või avastada, et neile ei meeldi nende eksperimendi eesmärk. Igavad inimesed ei tule selle peale, et oma mugavustsoonist välja astudes võiksid nad kohtuda uute inimestega ja saada uusi kogemusi.

3. Nad ei suuda rääkida häid nalju

Igavaid inimesi ei kutsuta kunagi kontoripidusid juhtima või seltskonnas sõna võtma. Nad lihtsalt ei suuda rääkida häid nalju, isegi mitte siis, kui nende elu sõltuks sellest. Nad kulutavad mõttetult palju aega vanadele rutiinidele. Kui sinu parim naljalugu on see, mida rääkisid teistele juba eelmise aasta jõulude ajal, siis peaksid oma naljad üle vaatama, muidu võib sinust saada igav inimene.

4. Empaatia on neile võõras

Igavate inimeste suhe empaatiaga on suhteliselt puudulik, sest nad ei oska kunagi vaadata asju kellegi teise vaatenurgast. Nad võivad mõista, et erinevatel inimestel on erinevad arvamused, aga kui on tarvis end kellegi teise asemele panna, siis… see neil ei õnnestu. Nende jaoks algab ja lõpeb maailm nende kodu või kontori välisukse juures, seega on väga väike võimalus, et igavad inimesed satuksid «päris maailma» ja peaksid kasutama empaatiat.

5. Neil puudub asjade kohta isiklik arvamus

Igavad inimesed ei suuda avaldada arvamust. Nende elus pole tõelist kirge ega armastust, nad ei vaevu pöörama tähelepanu asjadele, mil võiks olla tõelist väärtust. Maailmas toimuv läheb neist mööda ja igav inimene ei pane seda tähelegi.

6. Neil on iga päev täpselt sama rutiin

Igav inimene teeb iga päev täpselt samu asju. Kas võiks olla midagi veel depressiivsemat? Igavad inimesed ei taha proovida uusi asju ega laiendada oma personaalset ruumi. Nad ärkavad igal hommikul täpselt samal ajal, söövad samu asju, teevad samu tegevusi ega tule kunagi selle peale, et võiks midagi muuta.

7. Nad ei tee kunagi midagi lõbusat

Pole ilmselt mingi üllatus, et igavad inimesed ei lõbutse kunagi. Nad ei taha uurida ja avastada asju, mis neid tõeliselt õnnelikuks võiks teha, nad kulutavad kogu oma aja töötamisele või asjadele, mida nad tegelikult ei naudi. Nad ei mõtle, et elu peaks olema lõbus ja täis naudinguid, selle asemel teevad nad tööd. Igavad inimesed ei peatu kunagi selleks, et lilli nuusutada ja see on tõesti kurb.

8. Nad virisevad oma elu üle

Igavad inimesed virisevad alalõpmata oma elu ja selle üle, kuidas kõik läheb pidevalt halvasti. Nad ei mõtle, kuidas võiksid asjad tunduda neile, kes on sunnitud igavate inimeste virisemist kuulama. Nad ei mõtle, et tegelikult on neil väga vedanud, eriti võrreldes teistega, kel läheb palju hullemini, kuid kes suudavad ikkagi olla positiivsed.

9. Neil pole jagada ühtki lõbusat lugu

Kas on midagi hullemat sellest, kui igav inimene hakkab oma isiklikke lugusid jagama? Igavatel inimestel pole aimugi, millised lood on huvitavad ja naljakad ning millised lood jätavad neist mulje, et nende elu on tohutult üksluine. Igavad inimesed ei mõtle sellele, mida nad ütlevad või kuidas see teisi inimesi mõjutab.

10. Nad ei näita millegi suhtes välja kirge

Igavad inimesed ei avasta asju, mis sütitaks nende kirge või ihasid. Nende elud ei täida seetõttu oma eesmärki. Igavad inimesed on takerdunud ühiskonna peavoolu ega keskendu asjadele, mis on tavapärasest erinevad või omapärased.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!