smartcrop 1 1

Vallad jätkavad külaraamatukogude sulgemist

Rahahädas vallad on otsustanud raamatukogude arvelt kokku tõmmata – lisaks suletud Rõuge raamatukogudele kaob lähiajal ka neli raamatukogu Lihula lähedastest küladest. Kultuurministeeriumi eksperdi sõnul on raamatukogude sulgemine protsess, mis on alati peegeldanud ühiskonnas toimuvat.

Neljapäeval otsustas Lihula vallavolikogu rahalise kokkuhoiu eesmärgil sulgeda neli raamatukogu: sel aastal lõpetavad töö Kirbla, Tuudi, Metsküla ja Saulepi raamatukogud.

“Vallavolikogu otsustas tänasel istungil panna kinni neli haruraamatukogu, mille lähedal on teised raamatukogud ja kus meil on kinnisvara ainult raamatukogu ruumi ulatuses,” rääkis vallavanem Ingvar Saare (Isamaa). Tema sõnul pole nii, et peale raamatukogu sulgemist “jääb järgi must maa”.

loe edasi siit

allikas: err.ee

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Teisipäev, 25. veebruar 2025 – Kaks sodiaagimärki, kellele päev toob kergenduse ja võimaluse ületada suured väljakutsed!

Teisipäeval, 25. veebruaril 2025, on päev eriline kahel tähemärgil, kellel on võimalus ületada suured takistused

🌟 Hea ja Halb Päev Tähemärkidele – Teisipäev 25. veebruar 2025

Teisipäeval, 25. veebruaril 2025, on igal tähemärgil oma ainulaadne päev, kus mõned tähemärgid kogevad õnne