Erakorralised uudised
361085886 849461213404614 4587291030448549792 n

Sünoptik Kairo Kiitsak, pühapäeval on juulikuu kuumim päev

Homme (16.07) tuleb suure tõenäosusega juulikuu kõige kuumem päev. Õhutemperatuur tõuseb laialdaselt 25 kraadist kõrgemale, kohati kuni 30 kraadini. Troopiline õhumass jõuab meile Kesk-Euroopast, aga lahkub juba uue nädala alguseks.
See jääbki tõenäoliselt kuu kõige kuumemaks päevaks.
Pärastlõunal saartelt alates pilvisus tiheneb, sest merelt läheneb külm front ja selle ees suureneb hoovihma- ning äikese võimalus. Õhtul jõuab front mandri lääneosa kohale ja jätkab liikumist ida suunas. Vihmasaju ja äikese osas on mudelid väga erineval arvamusel – osad mudelid on optimistlikumad ja näitavad rohkem vihma ning äikest, teised hoiavad pessimistlikku joont ja näitavad oluliselt vähem. Eks ole näha, milleks külm front suuteline on.
Juuli teisel poolel on ülekaal madalrõhualadel ja vaid lühiajaliselt ulatuvad meile lõuna poolt kõrgrõhuharjad. Sageli sajab vihma, on ka äikest ning õhutemperatuur jääb tavapärasest veidi madalamale. Päevasoe kõigub keskelt läbi 20 kraadi ümber.
Kaart: Meteologix, MEPS mudeli prognoositav õhutemperatuur 16.07.2023 pärastlõunaks.
Allikas: Facebook Sünoptik Kairo Kiitsak

Vaata ka:

horoscope 2

🌟 Hea ja Halb Päev Tähemärkidele – Esmaspäev 24. veebruar 2025

Iga päev toob uusi võimalusi ja väljakutseid, kuid mõned tähemärgid tunnevad täna erilist toetust ja

horoskoop minuaeg.com 2

🌟 Esmaspäev 24. veebruar 2025 – Kaks sodiaagimärki, kellele päev toob kergenduse ja võimaluse ületada suured väljakutsed!

Täna on eriline päev kahele sodiaagimärgile, kelle elus on viimasel ajal olnud keerulisi hetki, kuid