kaja kallas 90185653

President Alar Karis nimetas Kadriorus ametisse Reformierakonna, Eesti 200 ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna valitsuse.

Alar Karis ütles oma sõnavõtus, et valitsused on alati olnud valijate nägu ning, et koalitsioonivalitsused on Eesti tugevus ja toetuvad kompromissidele.

Samas manitses Karis koalitsiooni toetuma oma otsustes mõjuanalüüsidele. “Peab  olema mõjuanalüüs. Ilma selleta ei saa põhjendada majutusasutuste käibemaksu erisuse kaotamist, automaksu kui ka omavalitsuste maksuautonoomia suurendamist,” ütles Karis.

Peaministrikandidaat ja Reformierakonna esimees Kaja Kallas rõhutas soovi teha Eesti 200 ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonnaga tööd neli aastat. “Koalitsioonileping on kompromisside kobar. Me tahaksime teha ainult populaarseid otsuseid, aga Eesti edasi viimiseks on vaja teha ka raskeid otsuseid,” sõnas Kallas.

Nüüd suunduvad uue valitsuse ministrid riigikokku ametivannet andma.

Err.ee

Vaata ka:

1280px Kristen Michal 2011

Peaminister Kristen Michal osaleb täna Ukraina toetuseks Kiievis toimuval tippkohtumisel

Eesti peaminister Kristen Michal viibib 24. veebruaril, Venemaa agressiooni kolmandal aastapäeval, Ukraina pealinnas Kiievis koos

roolijoodik

24.02.25 Ööpäevaga tabati 23 roolijoodikut

Eile 23.02.24 toimus 1 inimkannatanutega liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 23 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused