Vladimir Putin 2017 07 08

OLULINE: Venemaa president Vladimir Putin, sõda Ukrainaga ei tule.

Venemaa president Vladimir Putin etendas eile teisipäeva, 15. veebruari õhtul suurt rahuarmastajat, kui teatas, et on algusest peale olnud Ukraina sõja vastu.

Kremli pressiesindaja Dmitri Peskov aga soovitas kõigil ukrainlastel panna tänaseks kellad helisema, sest Lääs oli väitnud, et hiljemalt täna hommikul algab sõda.

Putin teatas oma sõjavastasusest mõned tunnid pärast seda, kui vene valitsus oli teatanud, et hakkab vägesid Ukraina piiri äärest välja tõmbama.

Putin ütles pärast kohtumist Saksa liidukantsleri Olaf Scholz’iga, et on nõus Läänega läbi rääkima relvastuse piiramise, õppuste läbipaistvuse ja muude tingimuste üle, vahendab Daily Mail.

Läänes aga suhtutakse Putini teadetesse vägede väljatõmbamise kohta skeptiliselt. Arvatakse, et Venemaal on kavas korraldada väiksemaid operatsioone Ukraina idaosas, kus käib võitlus separatistidega.

Vaata ka:

1280px Kristen Michal 2011

Peaminister Kristen Michal osaleb täna Ukraina toetuseks Kiievis toimuval tippkohtumisel

Eesti peaminister Kristen Michal viibib 24. veebruaril, Venemaa agressiooni kolmandal aastapäeval, Ukraina pealinnas Kiievis koos

roolijoodik

24.02.25 Ööpäevaga tabati 23 roolijoodikut

Eile 23.02.24 toimus 1 inimkannatanutega liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 23 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused