e34tb00u.qwz

LEITUD: Politsei otsib Tartus kadunud 16aastast Alinat

Täiendus 14.04 – Politseinikud kontrollisid täna eri piirkondades aadresse, kus neiu aega veeta võiks. Räpinas ühe aadressi kontrollimisel kadunud Alina ka leiti. Temaga on kõik korras ning ta viiakse tagasi koju.

Politsei palub abi selgitamaks Tartus kadunuks jäänud 16aastase Alina asukohta.

Murelikud lähedased andsid politseile teada, et Alina lahkus 4. aprillil kodust Tartu linnas ning pole sinna tänaseni naasnud. Alina on ka varem kodust ette teatamata lahkunud. Tüdruk võib liikuda Räpinas või Põlvas.

Alina on 158 cm pikk, tal on tumedad pikad juuksed, mustad Nice kirjaga dressipüksid, musta-valgega tossud, must kapuutsiga jope ja valge lilledega pusa.

Vaata ka:

1280px Kristen Michal 2011

Peaminister Kristen Michal osaleb täna Ukraina toetuseks Kiievis toimuval tippkohtumisel

Eesti peaminister Kristen Michal viibib 24. veebruaril, Venemaa agressiooni kolmandal aastapäeval, Ukraina pealinnas Kiievis koos

roolijoodik

24.02.25 Ööpäevaga tabati 23 roolijoodikut

Eile 23.02.24 toimus 1 inimkannatanutega liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 23 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused