Erakorralised uudised
Laura
Screenshot

LEITUD: Politsei otsib Tallinnas kadunud 13-aastast Laurat

Täiendus 12 mai 2024

Politsei sai ööl vastu pühapäeva teate, et Laura läks koju tagasi. Tüdrukuga on kõik korras.

Politsei palub abi Harjumaal kadunud 13-aastase Laura asukoha tuvastamisel.

Laura kadumisest teatati politseile täna pärast kella 14. Viimati nähti teda Mustamäel, kuid ta võib liikuda ka Tallinnast välja kõikjal üle Eesti. Politseinikud suhtlevad tüdruku lähedastega, et koguda infot tema võimalike viibimiskohtade osas ning ühendust on võetud ka tüdruku sõpradega, kuid seni ei ole õnnestunud Lauraga kontakti saada ega tema asukohta tuvastada.

Laura on ligi 165 cm pikk ja ta on kõhna kehaehitusega. Tüdrukul on musta värvi juuksed, mida ta kannab hobusesabas. Lahkudes kandis Laura seljas beeži jopet ning jalas musti Nike retuuse ja musta värvi Adidase tosse. Kaasas kannab ta suurt pruuni käekotti.

Politsei palub kõigil, kellel on infot Laura asukoha osas või kes on tüdrukut näinud, anda sellest teada helistades Häirekeskuse numbril 112.

Vaata ka:

Paavsfancscs

Paavst Franciscus on kriitilises seisundis haiglas

Laupäeval teatati Vatikani pressiteate kaudu, et paavst Franciscus on kriitilises seisundis pärast hingamisteede probleemide ilmnemist

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti annab Ukrainale 750 000 tuhat toidupakki samas 16 700 eestimaalast vajab iga nädal toiduabi

„Eesti valitsuse otsus suurendada Ukraina sõjalist abi 25 miljoni euro võrra näitab Ukrainale, et me